FHU Jędrzejczyk Iwona Jędrzejczyk,

Konstrukcje stalowe
26-505 Guzów-Kolonia 1b mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
888 766 433
Adres korespondencyjny
26-505 Guzów-Kolonia 1b mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przede wszystkim zajmujemy się jedną z głównych dziedzin w naszej branży, czyli obróbką blacharską. Zazwyczaj praca, którą wykonujemy, ramach usług firmy, jest na co dzień niezauważalna, jednak bardzo potrzebne. W przemyśle jesteśmy wręcz konieczni. Gdyby nie takie działania, maszyny nie działałyby w odpowiedni sposób.
Produkty i usługi
Zaproponować możemy między innymi, takie usługi jak:

• lakierowanie przemysłowe,
• spawanie,
• obróbka blacharska,
• piaskowanie,
• metalizowanie,
• lakierowanie proszkowe.

Ponadto naszą specjalizacją jest produkcja konstrukcji stalowych i elementów zimnogiętych. Na tych konkretnych produktach wykonujemy malowanie oraz spawanie. W dalszym etapie sprzedajemy wszelkie konstrukcje, w tym elementy na hale z płyt warstwowych i lekkie konstrukcje stalowe.

Firma Jędrzejczyk działa w branży od 2007 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Guzów-Kolonia, na terenie powiatu szydłowieckiego województwa mazowieckiego, a właścicielką jest Iwona Jędrzejczyk.

Podczas pracy używamy tylko dobrych, profesjonalnych i pochodzących od najlepszych producentów maszyn. Sprawia to, że nasze działania są szybsze, solidniejsze i o lepszej jakości. Pracuje u nas wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy nieustannie biorą udział wszkoleniach i uzupełniają swoją wiedzę.

Najważniejsi są dla nas Klienci i ich zadowolenie z usługi, stąd też nie możemy pozwolić sobie na żadną wpadkę. Zapewniamy, że zamówienia realizujemy w najwyższych standardach pracy. Solidne i rzetelnie oraz terminowo wykonujemy prace.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń