Jędrzejczyk Fhu Iwona Jędrzejczyk

Wykonamy konstrukcje stalowe, zabezpieczanie antykorozyjnym i lakierowanie

Konstrukcje stalowe
26-505 Guzów-Kolonia 1B mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Jędrzejczyk Fhu Iwona Jędrzejczyk

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy w konstrukcjach stalowych i w oczyszczaniu strumieniowym powierzchni (piaskowanie i przygotowanie chemiczne) a następnie stosujemy malowanie proszkowe. Nasza siła w jakości. Stosujemy pełny proces przygotowania powierzchni lakierowanych, po przez oczyszczanie strumieniowe, stosowanie chemii technicznej a następnie malujemy proszkowo. Posiadamy piec który umożliwia lakierowanie dużych elementów do długości ponad 7m. Nasze powierzchnie lakiernicze są bardzo trwałe.
Produkty i usługi
Nasza firma działa od 30 lat i specjalizuje się w zabezpieczaniu antykorozyjnym i malowaniu proszkowym. Wykonujemy również obróbki blacharskie. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na rozwój i uzyskanie pozycji lidera w regionie.

Zajmujemy się czynnościami takimi jak:
- obróbka blacharska,
- piaskowanie,
- metalizowanie,
- lakierowanie przemysłowe,
- spawanie,
- lakierowanie proszkowe.

Metalizowanie to proces galwaniczny. Na powierzchni ABS lub innej umieszcza się cienką warstwę materiału. Taki proces pozwala na zmianę wyglądu i właściwości materiału. Wykonujemy metalizację próżniową, galwaniczną i natryskową. Tworzywa mają wyższą twardość oraz są odporne na uszkodzenia fizyczne, ścieranie i działanie związków chemicznych, znoszą wyższe temperatury. Ograniczają też proces starzenia.

Przed lakierowaniem przygotowujemy powierzchnię za pomocą techniki oczyszczania strumieniowego – piaskowanie lub przygotowanie chemiczne. Zapewnia to przyczepność farb do podłoża.


Prowadzimy też produkcję konstrukcji stalowych takich jak:
- zimnogięte konstrukcje stalowe,
- parapety,
- stopnie stalow,
- kraty ocynkowane,
- profile zimnogięte,
- kątowniki regałowe,
- kształtowniki zimnogięte.


Oferujemy też elementy na hale z płyt warstwowych i lekkie konstrukcje stalowe.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem. Są to profesjonalne i solidne maszyny pochodzce od renomowanych producentów. Dzięki nim realizujemy pracę sprawnie i precyzyjnie. Zespół naszych pracowników to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Stale poszerzają swoje umiejętności, biorą udział w szkoleniach itp. Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami w całej Europie.

Naszym celem jest zadowolenie Klienta i spełnienie jego potrzeb. Zapewniamy najwyższy standard oraz terminową realizację zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
L
Laura
Ekipa tej firmy to fachowcy. Doskonale znają się na obróbce metali. W dodatku tworzą znakomite i solidne konstrukcje, polecam!
A
Andrzej
Firma wykonuje naprawdę solidne usługi. Wykonali piaskowanie mojej konstrukcji stalowej. Wiem, ze taka metoda pozwoli na oczyszczenie powierzchni i lepszą przyczepność farby. Jestem im wdzięczny.

Słowa kluczowe

5m,