Stomatologia Rodzinna K i Ł Kielscy

Stomatolodzy i protetycy
ul. Szkolna 1a, 26-505 Orońsko mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
601 695 259

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Stomatologia Rodzinna K i Ł Kielscy jest Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Orońsko w województwie mazowieckim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 601 695 259
Z przedstawicielem firmy Stomatologia Rodzinna K i Ł Kielscy możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 26-505 Orońsko ul. Szkolna 1a,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Stomatologia Rodzinna K i Ł Kielscy.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Makaveli
Polecam ten gabinet jestem naprawdę zadowolony . Warto się wybrać .
K
karoliix3
Polecam w 100%. Super atmosfera. Pan który podejmuje się wyrywania i leczenia zębów robi to bezboleśnie :)
M
Michał
Polecam najlepszy fachowiec Pani Kasia
M
Michał
Polecam z całego serca. Pani Kasia najlepszy fachowiec jakiego znam. Dusza człowiek serdeczna i troskliwa, bardzo delikatna. Leczę się u Tej pani od lat. Miła przyjemna atmosfera. Polecam !
M
Marcin
Cudowna i profesjonalna obsługa cena niewygórowana indywidualne troskliwe podejście do klienta Polecam
M
M
Serdecznie Polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Ceny niewygórowane.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.