Marcin Nowakowski Stonework

Usługi budowlane oraz wykończeniowe.

Budowa i wykończenia pod klucz
26-510 Wola Zagrodnia 50 mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
510 289 575
Marcin Nowakowski Stonework

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Marcin Nowakowski. Jestem właścicielem firmy o nazwie Stonework. Moja siedziba znajduje się w miejscowości Wola Zagrodnia, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą.
Produkty i usługi
Posiadam spore doświadczenie w branży budowlanej, gdyż pracuję w zawodzie od wielu lat. Ze względu na to, zdecydowałem się założyć własną działalność. Dokładnie realizuję wszelkie zlecenia w zakresie usług budowlanych czy wykończeniowych pod klucz.

Zajmuję się także świadczeniem usług kamieniarskich. W ich ramach wykonuję wiele ciekawych dekoracji oraz przedmiotów z kamienia, które spełnią się jako element wystroju czy funkcjonalne wyposażenie domu czy mieszkania. Wszystkie produkty tworzę jedynie z wysokiej jakości materiałów.

Wykonuję między innymi:
- parapety z kamienia,
- schody kamienne,
- posadzki marmurowe,
- blaty i podłogi z kamienia,
- kamienne elewacje budynków,
- wykańczaniez kamienia.

Podczas pracy posługuję się specjalistycznymi narzędziami, w związku z czym mogę dokładnie realizować powierzone mi zlecenia. Dzięki temu mogę wytwarzać wytrzymałe i solidne produkty, które zachowają swój wygląd i funkcjonalność przez wiele kolejnych lat. Gwarantuję wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zachęcam Państwa do skorzystania z oferty firmy Stonework w Woli Zagrodniej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
Rajmund
Profesjonalny zakład kamieniarski. Tworzą funkcjonalne i estetyczne produkty z kamienia, które bardzo dobrze spełniają swoje funkcje.
O
Oliwer
Tworzą naprawdę ciekawe produkty z kamienia. Widać, że doświadczenie w branży kamieniarskiej nie jest na pokaz i odzwierciedla faktyczne umiejętności.