Kojara Andrzej. Zakład ślusarsko - spawalniczy

Garaże jedno, dwu i wielostanowiskowe

Bramy i ogrodzenia
26-500 Zdziechów 31 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kojara Andrzej. Zakład ślusarsko - spawalniczy

Informacje

Opis działalności
Zakład ślusarsko-spawalniczy znajduje się w Zdziechowie, w województwie mazowieckim. Jego właścicielem jest Andrzej Kojara. Początki działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo sięgają 2009 roku. W zakładzie produkowane są przede wszystkim garaże. Możliwe jest też wykonywanie innych konstrukcji na zamówienie.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, estetyczne i funkcjonalne. Takie są garaże produkowane przez zakład ślusarsko-spawalniczy Andrzeja Kojary. Firma z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak blacha wykonuje konstrukcje jedno, dwu i wielostanowiskowe. Garaże są malowane farbą antykorozyjną albo tynkowane. Możliwe jest wyposażenie ich w okna, drzwi i bramy podnoszone albo dwuskrzydłowe. Elementy garaży są przewożone na wskazane miejsce i precyzyjnie montowane w krótkim czasie. Produkcja i montaż obejmują też:
-wiaty,
-schowki budowlane,
-magazyny,
-ogrodzenia kute,
-ogrodzenia z kątowników.

W zakładzie Andrzeja Kojary powstają również furtki i bramy, w tym bramy do garaży. Dodatkowo produkowane są balustrady i poręcze oraz kraty zabezpieczające okna.

Po więcej informacji związanych działalnością zakładu ślusarsko-spawalniczego Adnrzeja Kojary najlepiej wejść na stronę internetową. Pytania dotyczące produkowanych przez firmę konstrukcji można kierować napodany adres e-mailowy albo pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe