Miklar-Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Poławski

Prace remontowe wykonujemy starannie, solidnie, zgodnie z wytycznymi Klientów!

Wykańczanie wnętrz
11 Janówek 17 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 650 672
Adres korespondencyjny
11 Janówek 17 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Miklar jest firmą remontową z tradycjami o dużym doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza siedziba mieści się w Janówku, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem firmy jest Andrzej Poławski.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksowymi usługami wykończeniowymi, brukarskimi oraz dekarskimi. Oferta jest skierowana głównie do osób prywatnych. Proponujemy takie usługi jak:

- układanie kostki brukowej
- tynkowanie wnętrz
- szpachlowanie wnętrz
- montaż drzwi, okien, rynien
- docieplenia poddaszy
- gładzie gipsowe
- zabudowy karton-gips

Poza tym montujemy potrzebny w mieszkaniu osprzęt jak na przykład kabiny prysznicowe, umywalki, toalety, gniazdka i inne. Układamy panele i płytki podłogowe oraz ścienne. Stawiamy ścianki działowe oraz układamy gres, mozaikę oraz kamień dekoracyjny. Zajmujemy się kafelkowaniem orazbiałym montażem. Poza pracami remontowymi oferujemy także wykańczanie wnętrz, w skład którego wchodzą usługi takie jak malowanie ścian lub ich tapetowanie.

Mając na uwadze dobro i satysfakcję naszych Klientów, służymy wszelką pomocą w zakresie rozwiązań technicznych i chętnie doradzamy w razie jakichkolwiek pytań. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań.

Jesteśmy gwarancją terminowości i rzetelności. Każde, nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy bardzo pieczołowicie i z jak największą dokładnością oraz solidnością. Cechujenas szybkie wykonywanie usług oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń