P.P.H.U. "Format" Jerzy Wołoncewicz

Z nami spakujesz i wyślesz taniej jak myślisz.

Opakowania papierowe i tekturowe
07-110 Kolonia Sinołęka 1 mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 18:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 757 125
Adres korespondencyjny
07-110 Kolonia Sinołęka 1 mazowieckie

Informacje

O nas
Firma Format to firma rodzinna z długoletnim doświadczeniem. Powstała w 1992 roku. Od początku działalności produkujemy opakowania z tektur:

- falistych 3 i 5-cio warstwowych, o różnej gramaturze i rodzaju fali, jak fala B, C, E, oraz BC i BE
- kartonu GC i tektur litych.
Aby uatrakcyjnić wygląd opakowania na życzenie klienta nanosimy kolorowy nadruk metodą fleksodruku.

Przez cały czas istnienia inwestujemy w coraz nowocześniejszy park maszynowy.

Gwarantujemy terminową dostawę własnym transportem pod adres wskazany przez odbiorcę.

Technologia:

Materiały doprodukcji naszych wyrobów pozyskujemy od stałych i sprawdzonych dostawców.

Współpracujemy z biurem projektowym w zakresie konstrukcji i grafiki. Wykonujemy dowolne wzory opakowań z wysokiej jakości grafiką.
Opis działalności
Podstawową działalnością naszej firmy jest - produkcja wszelkiego rodzaju kartonów, pudełek oraz innych opakowań z tektury i kartonu. ponadto z t.z kartonu litego. W zależności od przeznaczenia opakowania, kartonu, zastosowana może być tektura t.z. - szara, jednostronnie lub dwustronnie biała. W celu uatrakcyjnienia wyglądu opakowania - nanosimy nadruk metodą fleksodruku.
Produkty i usługi
Oferujemy: kartony,opakowania z tektury,tekturę 3-5cio warstwową, karton GC1 ,przekładki, narożniki, kratownice.Możliwość naniesienia nadruku flexo.
W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż kartonów, pudełek używanych. Na stanie mag. jest zawsze kilkanaście różnych wymiarów. Kartony te w niczym nie ustępują nowym, za to są zdecydowanie tańsze. Lista dostępnych kartonów w załączniku.
W zależności od przeznaczenia i konstrukcji stosuje się różne grubości oraz rodzaje fali np.najczęściej używaną jest fala B oraz C, E co do tektury 3 warstwowej , przy tek. 5-cio warst.występują fale BC, oraz BE.
W/w opakowania wykonujemy w kilku wariantach, takich jak: karton najczęściej występujący t.z. klasyczny to karton klapowy, karton fasonowy z wykrojnika, tacki, narożniki, skrzynki na owoce i warzywa, platony, pojemniki, przekładki, oraz wiele innych w/g indywidualnych potrzeb.
Oferujemy kompleksową obsługę każdego zainteresowanego, począwszy od projektu aż do dostarczenia gotowych opakowań na wskazany adres.

W zależności od kształtu i przeznaczenia danego kartonu , opakowania, mamy opanowane kilka sposobów ich produkcji. Jest to wycinanie z bigowaniem a następnie klejenie lub zszywanie, inną metodą jest wycinanie danego wzoru opakowania z wykrojnika, są to t.z. opakowania "fasonowe" np. dysplay i.t.p. o dowolnych kształtach.

Ponadto- jako usługa - wykonujemy - sztancowanie, cięcie na wymiar, bigowanie, transport.
Tektura - szara, jednostronnie biała, dwustronnie biała, dowolny kształt i rozmiar.
Producent opakowań z tektury.
Sprzedaż tektury, kartonów, pudełek,wyposażenie kartonów.
Skup i sprzedaż kartonów używanych.
Marki i specjalizacje
Opakowania z tektury, kartony, pudełka z tektury,tektura ,opakowania kartonowe skrzynki, tacki, przekładki, narożniki, opakowania na pizzę, soki, kwiaty, warzywa, owoce, jaja, opakowania fasonowe, z wykrojnika, klejone, zszywane,z dnem automatycznym.Produkcja opakowań,opakowania jednostkowe, kartony zbiorcze, pudełka zbiorcze kartony in-post,kartony wysyłkowe,używane kartony,display,kartony na drób
Opakowania z nadrukiem, flexso.
Ponadto-jako usługa - sztancowanie, cięcie na wymiar, bigowanie.
Certyfikaty
Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń