Dipsi Petitox Marek Ziemniewicz

Wszystko co potrzebne dla Twojego pupila

Artykuły zoologiczne
07-130 Matały 3D mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 721 888
Dipsi Petitox Marek Ziemniewicz

Informacje

Opis działalności
Dipsi Petitox to firma z siedzibą w Matałach, w powiecie węgrowskim, w województwie mazowieckim. Sklep Marka Ziemniewicza za pośrednictwem internetu sprzedaje wszystko co potrzebne do opieki nad zwierzętami domowymi, takimi jak psy i koty.
Produkty i usługi
Psy i koty to najpopularniejsze zwierzęta domowe. Dają właścicielom wiele radości, ale trzeba pamiętać, żeby odpowiednio się nimi opiekować. Na szczęście w sieci znajdą Państwo sklep Dipsi Petitox, gdzie można zakupić wszystko co potrzebne do pielęgnacji i wyżywienia zwierząt.Dostępne są tu produkty znanych marek, co gwarantuje ich wysoką jakość. Atrakcyjne ceny zachęcają do zakupów i robienia większych zapasów. W przypadku karm oferowane są produkty suche i wilgotne w puszkach, saszetkach i na tackach. Karmy produkowane są z najlepszych jakościowo składników, w tym mięsa drobiowego, cielęcego, wołowego i króliczego. Ponadto klienci mogą dla swoich pupili kupić przysmaki do nagradzania, w tym ciasteczka ze smakowitym nadzieniem i gryzaki. Specjalną kategorię karm stanowią te dla chorych zwierzaków. Wśród sprzedawanych produktów znajdują się przeznaczone dla chorujących na kamicę moczową, alergie, schorzenia przewodu pokarmowego, a także nerki i wątrobę. Uzupełnieniem oferty w tym zakresie są karmy ułatwiające odchudzanie i potrzebne zwierzętom chorym na cukrzycę.

Dipsi Petitox oferuje również:
-środki do pielęgnacji zwierząt
-akcesoria dla zwierząt
-zabawki

Przykładami środków pielęgnacyjnych są szampony, w tym produkty suche oraz różne balsamy. Ponadto sprzedawane są szczoteczki do zębów, środki na pchły i kleszcze oraz przeznaczone do pielęgnacji oczu i uszu. Można tu również znaleźć obcinarki do pazurków.

Do akcesoriów można natomiast zaliczyć miski, smycze, legowiska, transportery, ubranka i woreczkina odchody.

Licznie reprezentowane w ofercie są również zabawki. Piłeczki, ringo, myszki, drapaki i wędki dla kotów to tylko niektóre z wielu artykułów tego typu w ofercie.

Pełną ofertę sklepu Dipsi Petitox znajdą Państwo na stronie internetowej i tam też można złożyć zamówienie na wybrane produkty dla psów i kotów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe