Wikrusz PW Adam Witkowski

Produkcja betonu i prefabrykatów betonowych

Cięcie i wiercenie w betonie
ul. Kolonie 1 A, 07-106 Miedzna mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
600 379 900
Wikrusz PW Adam Witkowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Wikrusz znajduje się w Miedznej, w powiecie węgrowskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Adam Witkowski rozpoczęło działalność w 2006 roku, a zajmuje się dostarczaniem materiałów budowlanych oraz wykonywaniem prac ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu.
Produkty i usługi
Beton to materiał powszechnie używany na placach budowy na całym świecie. Jego stałe dostawy i to w atrakcyjnej cenie zapewnia firma Wikrusz. W swojej betoniarni produkuje wysokiej jakości betony zwykłe oraz betony specjalne. Oferta firmy w tym zakresie obejmuje:
-betony drogowe,
-betony architektoniczne,
-betony chude,
-betony ciężkie,
-betony lekkie,
-fibrobetony posadzkowe,
-betony wysokiej wytrzymałości.

Możliwe jest też wyprodukowanie przez Wikrusz dowolnych betonów ze specjalnymi dodatkami. Dzięki temu powstają betony o przyspieszonym albo opóźnionym wiązaniu, mrozoodporne, wodoszczelne, a także z dodatkiem włókien stalowych i poliuretanowych.

Przedsiębiorstwo produkuje też z betonu prefabrykaty, w tym na specjalne zamówienie. W stałej ofercie znajdują się bloczki betonowe, płyty drogowe, ogrodzenia, mury oporowe oraz szamba.

Poza wymienionymi materiałami budowlanymi Wikrusz sprzedaje również kruszywa. Oferuje takie materiały jak:
-piach,
-żwir,
-pospółka,
-podsypka,
-tłuczeń,
-gruz betonowy.

Materiały te są używane przez przedsiębiorstwo podczas wykonywania usług budowlanych. Firma dysponuje ciężkim sprzętem, takim jak walce, koparki, ładowarki, wozidła i samochody ciężarowe, dlatego podejmuje się m.in. budowy dróg. Buduje drogi betonowe, asfaltowe i z łamanego kruszywa. Ponadto wykonuje wykopy, niweluje teren pod budowę i buduje place oraz parkingi. Może też wykonywać posadzki, rozbierać niepotrzebne budynki i konstrukcje oraz wywozić pozostały po pracach gruz.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie materiałów budowlanych dostarczanych przez Wikrusz i realizowanych przez firmę usług. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową, ale można też zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
siemiatycki, węgrowski, sokołowski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Krzysztof
Dobre i tanie kruszywa. Polecam zakupy od Wikrusz.
J
Jan
Świetne prefabrykaty betonowe. Są naprawdę wytrzymałe.
E
Emil
Warto u nich kupować beton, bo nie tylko jest dobry jakościowo, ale też atrakcyjny cenowo.
P
pepe
Mają różne betony, w tym te specjalne. Wszystkie wysokiej jakości.
K
kris1967
Najlepszy beton na rynku! Kupuję tu od lat.

Słowa kluczowe

hds,