Wikrusz PW Adam Witkowski

Beton i kruszywa wysokiej jakości

Surowce mineralne
ul. Kolonie 1 A, 07-106 Miedzna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 379 900
Wikrusz PW Adam Witkowski

Informacje

Opis działalności
Wikrusz to firma z Miedznej, w powiecie węgrowskim, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo prowadzi betoniarnię oraz zajmuje się dostarczaniem innych materiałów budowlanych. Wykonuje też usługi ciężkim sprzętem. Działa od kilkunastu lat, a do jego klientów należą firmy budowlane i osoby fizyczne.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, atrakcyjne ceny i szybkie dostawy charakteryzują ofertę materiałów budowlanych przygotowaną przez firmę Wikrusz. Firma prowadzi sprzedaż kruszyw, które nadają się do wykonywania podbudowy dróg, dodawania do betonów oraz utwardzania gruntu. W ofercie znajdują się:
-piasek,
-żwir,
-pospółka,
-podsypka,
-gruz betonowy,
-tłuczeń.

Ponadto Wikrusz w swojej betoniarni produkuje betony zwykłe i specjalne, z różnymi domieszkami. Klienci mogą zakupić m.in. beton wodoszczelny, mrozoodporny, do posadzek, a także architektoniczny i z opóźnionym wiązaniem. Możliwy jest też zakup betonów lekkich, chudych i ciężkich oraz prefabrykatów betonowych. Produkowane są na specjalne zamówienie albo znajdują się w stałej ofercie. Przykładem są:
-bloczki betonowe,
-płyty betonowe,
-ogrodzenia,
-mury oporowe,
-szamba szczelne.

Wikrusz stabilizuje ponadto kruszywa cementem i świadczy usługi ciężkim sprzętem. Niweluje teren pod inwestycje, kopie wykopy pod fundamenty i instalacje oraz buduje drogi z betonu, asfaltu i kruszywa łamanego. Może też budować parkingi, dokonywać rozbiórek i wylewać posadzki przemysłowe. Dodatkowo wywozi gruz, do czego ma flotę samochodów ciężarowych. Na park maszynowy przedsiębiorstwa składają się również koparki, ładowarki, równiarki, walce i inne maszyny budowlane.

Więcej informacji o ofercie handlowej i ofercie usług Wikrusz znajduje się na stronie internetowej. Pytania dotyczące oferty najlepiej wysyłać e-mailowo albo kierować pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
siemiatycki, węgrowski, sokołowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hds,