Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Alab s.c. Marek i Iza Bala

Poręcze i balustrady
ul. Solidarności 30A, 07-100 Węgrów mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
509 096 101
Adres korespondencyjny
ul. Solidarności 30A, 07-100 Węgrów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Warsztat kowalstwa artystycznego i zakład produkcyjny Alab mieści się w Węgrowie, na terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim stażem – działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku . Od samego początku dbamy o to, aby nasze wyroby i produkty były oryginalne, niepowtarzalne i wytrzymałe. Specjalizujemy się w produkcji bram, balustrad i poręczy do schodów, jednak nieustannie rozszerzamy zakres naszej działalności. Właścicielami przedsiębiorstwa są Marek i Iza Bala.
Produkty i usługi
Wykonujemy między innymi:

- bramy,
- balustrady,
- ogrodzenia,
- furtki,
- schody metalowe,
- kute ławki i stoły,
- balustrady szklane,
- balustrady nierdzewne.

Unikalne wzory i niezwykła wytrzymałość naszych wyrobów to zasługa trwałych i bezpiecznych materiałów, które wykorzystujemy do produkcji, ale także solidności i artystycznego zmysłu pracowników firmy. Projektujemy meble i elementy ozdobne do mebli, karnisze, kwietniki i żyrandole.

Nieustannie dbamy o to, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą. Oferujemy montaż balustrad i poręczy. Wykonujemy także zewnętrzne elementy kute, takie jak metalowe schody z poręczami czy balustrady nierdzewne. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna i rozbudowana, przepełniona pięknymi przedmiotami, które swoim kształtem lub formą zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamydo kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, dokonamy wstępnej wyceny produktu lub usługi. Służymy radą i pomocą. Zdajemy sobie sprawę, że budowa schodów to inwestycja na wiele lat, dlatego tak ważny jest szczegółowy, przemyślany projekt. Chętnie pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni rozwiązanie ukierunkowane na indywidualne preferencje klienta.

Gwarantujemy profesjonalizm i terminowe wykonanie zlecenia. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
A
Agnieszka
Nie zgadzam się z opinią pani Magdy , Pani Iza bardzo sympatyczna osoba , miałam przyjemność ją poznać w siedzibie Firmy ALAB i na targach wyposażenia wnętrz. Polecam.
P
Paweł
Polecam Firmę , super ładną balustradę mi zrobili , Pan Marek Właściciel Firmy , zna się na robocie
J
Joanna
Polecam.
A
Andrzej
Polecam i będę Polecać wszystkim tę firmę.
O
olo
Polecam firmę.
D
Darek
Pełen profesjonalizm , bez wahania mogę polecić firmę ALAB tym, którzy poszukują dobrego wykonawcy schodów i balustrad. Dziękuję jeszcze raz właścicielom firmy za dokładność, rzetelność i terminowość. POLECAM !!!!!
M
Monia
Polecam, solidna firma a ciężko teraz znaleźć uczciwego wykonawcę.
J
Jerzy
Polecam.