MEL Producent Mebli Kuchennych Szaf i Łazienkowych

Nowoczesne meble do kuchni, garderoby, sypialni i łazienki.

Meble na zamówienie
ul. Pancerz 9, 05-092 Łomianki mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 751 99 57
Adres korespondencyjny
ul. Pancerz 9, 05-092 Łomianki mazowieckie

Informacje

O nas
Szanowni Państwo

Proponujemy Państwu nowoczesne meble kuchenne, meble łazienkowe, drzwi wewnętrzne oraz meble garderoby i meble do sypialni. Posiadamy bogatą ofertę szaf wnękowych. Wykonujemy także zabudowy sklepowe, meble biurowe i meble dla dzieci.

Całymi dniami ćwiczymy z piłą i dłutem, aby móc wykonać meble według dowolnego dostarczonego projektu lub zaprojektować, specjalnie dla Państwa, meble na wymiar. Oferujemy zarówno meble gotowe, jak i do samodzielnego montażu. Korzystamy z nowoczesnych technologii (oprócz piły i dłuta) oraz trwałych i estetycznych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z galeriami naszych wybranych realizacji.

Mamy w ofercie materiały i kolory odpowiednie dla rozwiązań tradycyjnych oraz nowoczesnych, zawsze w wybranym przez Państwa stylu, w najwyższej jakości i za atrakcyjną cenę.

MEL - meble na wymiar. Zapraszamy!
Opis działalności
Wykonujemy: nowoczesne meble kuchenne, zabudowy kuchni, zabudowy aneksów kuchennych w mieszkaniach i apartamentach, aneksy kuchenne w biurach, meble kuchenne z zabudowanym sprzętem AGD. Robimy najlepsze kuchnie. Serio. Dlaczego? Nasze kuchnie nie są najlepsze tylko dlatego, że są nasze. Choć to oczywiście nie bez znaczenia, my po prostu jesteśmy najlepszą firmą. Ale przede wszystkim nasze kuchnie są najlepsze dlatego, że podczas ich projektowania, wykonywania i montażu myślimy o tym, jak Państwo będą z nich korzystać. Jest super, kiedy kuchnia ładnie wygląda. Potrafimy to osiągnąć.
Produkty i usługi
Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble do każdego wnętrza - gabinet, pokój biurowy lub dla dziecka, aneksy kuchenne w biurach i apartamentach, meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, meble łazienkowe, garderoby oraz meble sklepowe, ekspozycyjne i recepcje.

Chętnie podejmujemy się nietypowych wyzwań. Realizujemy Państwa pomysły i potrafimy wykonać jedyną w swoim rodzaju komodę, toaletkę lub biurko o wymyślnym kształcie. Również dotyczy to większych realizacji - stoisk do sklepów, regałów ekspozycyjnych lub kompletnie nietypowych rozwiązań.

Oferujemy:
- meble kuchenne
- szafy i garderoby
- meble wnękowe
- meble łazienkowe
- drzwi wewnętrzne
Marki i specjalizacje
Bazujemy na okuciach firm BLUM, HETTICH, PEKA, GRASS.
Zapewniamy profesjonalny montaż, a co za tym idzie niezawodną pracę zainstalowanych mechanizmów.
Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, korzystanie z szafek jest funkcjonalne i ergonomiczne.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń