System Perkun Security Sp. z o.o. Sp.k.

Instalacja systemów alarmowych.

Instalacja systemów alarmowych
Parkowa 34, 05-092 Łomianki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
System Perkun Security Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Agencja ochrony Perkun mieści się w Łomiankach, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się zabezpieczaniem obiektów. Zatrudniamy licencjonowanych pracowników ochrony. Działamy w branży nieprzerwanie od 1991 roku.
Produkty i usługi
Zapewniamy ochronę fizyczną i ochronę mienia. Oferujemy też ochronę obiektów w systemie monitoringu oraz instalację telewizji przemysłowej, która odnosi stopień bezpieczeństwa chronionego obiektu, a także pozwala na kontrolę urządzeń bezobsługowych, nadzór pracowników w zakładach produkcyjnych, kontrolę ruchu osobowego, czy obserwacje trudnego terenu.

Skutecznie zabezpieczamy:
- zakłady produkcyjne,
- wspólnoty mieszkaniowe,
- biurowce,
- osiedla i domostwa,
- centra logistyczne,
- obiekty użyteczności publicznej.
- salony sprzedaży

Do naszych obowiązków należy też zabezpieczenie imprez masowych. Dodatkowo oferta obejmuje nadzór video, w tym, wirtualny obchód terenu objętego zasięgiem systemy CCTV, weryfikację obrazu z kamer CCTV oraz obserwację obrazu z kamer CCTV online.

Wykrywamy i usuwamy podsłuchy w telefonach, komputerach, czy samochodach. Potrafimy również zlokalizować i usunąć podsłuch po sieciach niskonapięciowych, TV, sieci telefonicznej, a także podsłuch stetoskopowy, ukryte mikrokamery w tym przewodowe i bezprzewodowe, lokalizatory GPS oraz GSM, czy keyloggery komputerowe.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z agencją ochrony Perkun w Łomiankach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń