Agrohum

Największy w Polsce zakład torfowy

Nawozy
ul. Partyzantów 35, 05-092 Łomianki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 751 22 69
Adres korespondencyjny
ul. Partyzantów 35, 05-092 Łomianki mazowieckie

Informacje

O nas
Jesteśmy największym zakładem torfowym w Polsce. Nasze wyroby trafiają do klientów na terenie całego kraju, a także do Estonii, Łotwy, czy Szwajcarii.

Dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, która korzystna z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wykorzystywanych między innymi u zachodnich producentów. Proces produkcyjny jest kontrolowany przez inteligentne systemu, których prawidłowe działanie nadzorują doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie nasze produkty odznaczały się wysoką jakością oraz spełniały nawet najwyższe wymagania naszych klientów dotyczące składu chemicznego, czy właściwości fizycznych.

Dzięki naszym produktom torfowym uprawa roślinna staje się o wiele łatwiejsza i bardziej efektywna.

Działamy na terenie torfowiska Karaska, jednego z największych w Polsce torfowisk wysokich. Dbamy także ochronę przyrodniczą tego miejsca i występujących tam cennych gatunków roślinności torfowej. Dlatego też prowadzimy zracjonalizowaną gospodarkę wydobywczą, która służy zarówno komercyjnej produkcji roślinnej, jak i dzikiej przyrodzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Opis działalności
Firma Agrohum jest największym producentem produktów torfowych w Polsce. W jej ofercie znajdują się podłoża torfowe, substraty, torf ogrodowy oraz wyroby torfopochodne. Zakład znajduje się na terenie torfowiska Karaska, w powiecie ostrołęckim.Firmą zarządza Jakub Skowroński, a jej biuro ma swoją siedzibę w Łomiankach.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy obejmuje sobą cały szereg produktów wytwarzanych z wysokiej jakości torfu, którego parametry fizyko-chemiczne są ciągle badane i zależności od cech danego produktu stabilizowane, albo zmieniane.

Do swoich klientów dostarczamy między innymi:
- torf ogrodniczy kwaśny o kliku poziomach pH,
- torf ogrodniczy odkwaszony o kliku poziomach pH,
- substrat uniwersalny torfowy,
- substrat uniwersalny torfowy z piaskiem,
- ziemię kwiatową,
- ziemię ogrodową,
- podłoża pod iglaki,
- podłoża pod rośliny kwasolubne,
- podłoża pod trawniki,
- podłoża pod uprawę warzywną, kwiatową i kwiatowo-warzywną,

W zależności od potrzeb i szczegółowo określonych parametrów odbiorcy znajdą produkty, które idealnie dopasują się ich wymagań.

Nasze wyroby dostępne są w workach foliowych od 5 do 80 litrów i konfekcjonowane na euro-paletach owiniętych folią strech.

Ponadto w Agrohum prowadzimy dystrybucję kory ogrodniczej kompostowanej oraz zrębków dekoracyjnych w kolorach żółtym, czerwonym oraz brązowym.

Udostępniamy także możliwość zakupu torfu ogrodniczego luzem.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą handlową zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Łomiankach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

torf,