Katalina Optyk, gabinet okulistyczny

Prochownia Łomianki

Okuliści
ul. Warszawska 122, 05-092 Łomianki mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Katalina Optyk, gabinet okulistyczny
ul. Warszawska 122, 05-092 Łomianki mazowieckie
NIP
5211398663
Telefon
Katalina Optyk, gabinet okulistyczny

Informacje

Opis działalności firmy Katalina Optyk, gabinet okulistyczny w Łomianki
Salon optyczny i gabinet okulistyczny Katalina znajdą Państwo w Łomiankach. Już od kilkunastu lat dbamy o Państwa wzrok, oferując pomoc w doborze okularów i soczewek oraz wykonywanie specjalistycznych badań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Naszym celem jest zapewnienie Państwu optymalnej jakości widzenia. Ten cel osiągamy oferując pomiary i dobór korekcji okularowej. Oprawki dobieramy uwzględniając Państwa kształt twarzy oraz indywidualne preferencje estetyczne. Dokładamy wszelkich starań, by wybrane przez Państwa oprawki były idealnie dopasowane.

W ofercie mamy oprawy okularowe męskie, damskie oraz dziecięce. Pomagamy dobierać:
- okulary progresywne,
- okulary do komputera,
- okulary dla kierowców,
- okulary przeciwsłoneczne,
- soczewki kontaktowe.

Oferujemy oprawy, które są trwałe i estetycznie wykonane. Są to produkty renomowanych marek, wyróżniające się oryginalnym wzornictwem. Nasza oferta to również etui na okulary dostępne w różnych wzorach i kolorach. W ramach naszej działalności wykonujemy też naprawy okularów i akcesoriów.

Nasi okuliści wykonują badania wzroku u dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Z badań mogą skorzystać również kierowcy i kandydaci na kierowców. Wykonujemy też badania refrakcji z doborem korekcji optycznej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Katalina w Łomiankach.
Zasięg działania
Firma Katalina Optyk, gabinet okulistyczny z lokalizacji: Łomianki świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, legionowski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
E
Ela
Mają szeroki wybór oprawek okularowych, bez problemu dobrałam dla siebie idealne, w których czuję się bardzo komfortowo. Polecam.
J
Jacek
Kupowałam tutaj swoje pierwsze okulary korekcyjne i jestem bardzo zadowolona! Wykonali mi na miejscu badanie wzroku, dobrali mi odpowiednie okulary, zdecydowanie polecam.