AFFS Sp. z o.o.

Tworzymy Twoje Bezpieczeństwo.

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Warszawska 31, 05-092 Łomianki mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:30
Wtorek 08:00 - 16:30
Środa 08:00 - 16:30
Czwartek 08:00 - 16:30
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 766 49 70
AFFS Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
AFFS, czyli Automatic Fire Fighting Systems to spółka z siedzibą w Łomiankach, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie detekcji szkodliwych dla życia i zdrowia gazów oraz gaszenia zarzewi ognia. W swojej ofercie posiada rozwiązania renomowanych marek, które zostały docenione przez wielu klientów.
Produkty i usługi
Wykrywanie zagrożeń to jedno z najważniejszych zadań, jakie stawiają przed sobą projektanci, wykonawcy i użytkownicy budynków. Trujące gazy i ogień należą do najczęściej występujących zagrożeń, które na szczęście dzięki nowoczesnym rozwiązaniom dostarczanym przez AFFS można zniwelować. Firma dysponuje skutecznymi, działającymi automatycznie instalacjami, których komponenty sprzedaje i montuje w funkcjonalną całość. Każde zlecenie traktowane jest przez przedsiębiorstwo indywidualnie, dzięki czemu klienci otrzymują dokładnie takie rozwiązania, jakich potrzebują. Dla takiego efektu instalacje są starannie projektowane, a po ukończeniu uruchamiane, a ich przyszli użytkownicy przechodzą szkolenia pod okiem pracowników AFFS. Doświadczeni przedstawiciele firmy służą też pracami legalizacyjnymi poszczególnych systemów, ponownym napełnianiem użytych do gaszenia zbiorników i w razie potrzeby serwisem.

Na bogatą ofertę systemów składają się takie rozwiązania jak:
-systemy sygnalizacji pożaru,
-systemy sygnalizacji dymu,
-uchwyty czujek pożarowych,
-stałe urządzenia gaśnicze gazowe,
-stałe urządzenia gaśnicze na mgłę wodną,
-systemy gaszenia rozdzielni,
-systemy gaszenia szaf sterowniczych,
-detektory gazów toksycznych i wybuchowych.

W tym ostatnim przypadku detektory służą do wykrywania zagrożenia ze strony dwutlenku węgla, LPG, chloru, amoniaku, tlenu, ozonu oraz wodoru, metanu i propanu-butanu. Można je montować w różnych miejscach, w tym w garażach podziemnych. W ofercie znajdują się również systemy przeznaczone do ochrony przeciwpożarowej przenośników taśmowych, silosów i maszyn, korzystające z wcześniej wymienionych rozwiązań oraz liniowej detekcji temperatury.

Dodatkowo firma sprzedaje gaśnice, w tym pianowe i proszkowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o AFFS. Więcej, w tym opis produktów i usług oraz możliwość złożenia zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowej oferty można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Marki i specjalizacje
W ofercie firmy znajdują się produkty wielu marek, w tym Gloria, Detectortesters, GDS Technologies, Schrack Seconet Polska...
Certyfikaty
- Certyfikat dla Przedsiębiorstw nr FGAZ-P/27/0004/16 uprawniający do obrotu i serwisowania fluorowanych gazów cieplarnianych (F-gazy).- Certyfikaty firmy TYCO do projektowania i instalowania systemów gaśniczych gazowych na NOVEC 1230, FM200- Certyfikaty firmy TYCO do projektowania i instalowania systemów gaśniczych gazowych na gazy obojętne- Certyfikaty firmy TYCO do projektowania i instalowania systemów gaśniczych gazowych na CO2
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

affs,