AAA Progress Klima

Regionalny Dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych.

ul. Warszawska 41, 05-092 Łomianki mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 855 855
601855855
227516239
http://www.progressklima.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 41, 05-092 Łomianki mazowieckie

Informacje

O nas
Jakość powietrza w mieszkaniach i biurach to kwestia istotna nie tylko dla zdrowia i samopoczucia przebywających tam osób, lecz także dla prawidłowego funkcjonowania różnego rodzaju urządzeń, w jakie wyposażone są dane pomieszczenia. O dobrą jakość powietrza dba firma Progress Klima, której specjalnością jest klimatyzacja, wentylacja i osuszanie.

Dostarczamy naszym Klientom szereg nowoczesnych rozwiązań. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Oferujemy sprzedaż klimatyzatorów produkowanych przez uznane firmy. Doradzamy w kwestii wyboru najbardziej efektywnej klimatyzacji, pomagamy dobrać urządzenie do warunków danego wnętrza. Dbamy o montaż klimatyzacji.

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem klimatyzatorów firmy Fujitsu i autoryzowanym dealerem klimatyzatorów firm: Daikin, Sanyo, McQuay, Lg, Panasonic i innych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie oferowanych przez nas urządzeń Progress Klima jest wstanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów.
Opis działalności
Jesteśmy regionalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych firmy Fujitsu i autoryzowanym dealerem urządzeń klimatyzacyjnych firm: Daikin, Panasonic, LG, Mitsubishi, Sanyo, McQuay, Aircon. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń do istniejących warunków lokalowych, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, jak i w halach produkcyjnych.
Produkty i usługi
Naszym Klientom zapewniamy:
- doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego typu urządzeń,
- sprzedaż klimatyzatorów,
- szybki i fachowy montaż,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zadaniem klimatyzacji jest utrzymanie w pomieszczeniu określonych parametrów powietrza, takich jak czystość, temperatura i wilgotność.
W odniesieniu do ludzi wiąże się to z zapewnieniem odczucia komfortu, zaś w procesach technologicznych z zapewnieniem odpowiednich warunków potrzebnych do prawidłowego przebiegu tych procesów i poprawnej pracy urządzeń.
Z roku na rok zauważamy zmiany w naszym klimacie, jakie wywołuje efekt cieplarniany.
Zła jakość powietrza, wysoka temperatura i wilgotność ograniczają wydolność fizyczną i intelektualną organizmu ludzkiego, co ma odbicie na naszym samopoczuciu i efektach naszej pracy.
Kontrola i regulacja parametrów powietrza jest również ważna w procesach technologicznych. Gwarantuje bowiem ich prawidłowy przebieg. Zniwelowanie negatywnego skutku zjawisk termicznych jest konieczne do długotrwałej i poprawnej pracy serwerów i innych nowoczesnych urządzeń teleinformatycznych.

To wszystko mogą zapewnić urządzenia klimatyzacyjne. Firma Progress Klima oferuje klimatyzatory wysokiej klasy czołowych światowych firm, takich jak: Daikin, Panasonic, Fujitsu, LG i innych.
Marki i specjalizacje
Nasza firma proponuje Państwu urządzenia najlepszych światowych marek:

- klimatyzatory, wentylatory i systemy grzewcze Daikin, Fujitsu, LG Elektronics, Panasonic,
- osuszacze Aerial.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń