Progress Klima Mirosław Królak

Regionalny dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Warszawska 41, 05-092 Łomianki mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
601 855 855
601855855
227516239
http://www.progressklima.com.pl
Progress Klima Mirosław Królak

Informacje

O nas
Jakość powietrza w mieszkaniach i biurach to kwestia istotna nie tylko dla zdrowia i samopoczucia przebywających tam osób, lecz także dla prawidłowego funkcjonowania różnego rodzaju urządzeń, w jakie wyposażone są dane pomieszczenia. O dobrą jakość powietrza dba firma Progress Klima, której specjalnością jest klimatyzacja, wentylacja i osuszanie.

Dostarczamy naszym Klientom szereg nowoczesnych rozwiązań. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Oferujemy sprzedaż klimatyzatorów produkowanych przez uznane firmy. Doradzamy w kwestii wyboru najbardziej efektywnej klimatyzacji, pomagamy dobrać urządzenie do warunków danego wnętrza. Dbamy o montaż klimatyzacji.

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem klimatyzatorów firmy Fujitsu i autoryzowanym dealerem klimatyzatorówfirm: Daikin, Sanyo, McQuay, Lg, Panasonic i innych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie oferowanych przez nas urządzeń Progress Klima jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.
Opis działalności
W Progress Klima jesteśmy regionalnym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych firmy Fujitsu i autoryzowanym dealerem urządzeń klimatyzacyjnych firm: Daikin, Panasonic, LG, Mitsubishi, Sanyo, McQuay, Aircon. Zapewniamy naszym klientom doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń do istniejących warunków lokalowych, zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, jak i w halach produkcyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Łomiankach, niedaleko Warszawy.
Produkty i usługi
W Progress Klima naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego typu urządzeń, sprzedaż klimatyzatorów, szybki i fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zadaniem klimatyzacji jest utrzymanie w pomieszczeniu określonych parametrów powietrza, takich jak czystość, temperatura i wilgotność. W odniesieniu do ludzi wiąże się to z zapewnieniem odczucia komfortu, zaś w procesach technologicznych z zapewnieniem odpowiednich warunków potrzebnych do prawidłowego przebiegu tych procesów i poprawnej pracy urządzeń. Z roku na rok zauważamy zmiany w naszym klimacie, jakie wywołuje efekt cieplarniany.
Zła jakość powietrza, wysoka temperatura iwilgotność ograniczają wydolność fizyczną i intelektualną organizmu ludzkiego, co ma odbicie na naszym samopoczuciu i efektach naszej pracy.
Kontrola i regulacja parametrów powietrza jest również ważna w procesach technologicznych. Gwarantuje bowiem ich prawidłowy przebieg. Zniwelowanie negatywnego skutku zjawisk termicznych jest konieczne do długotrwałej i poprawnej pracy serwerów i innych nowoczesnych urządzeń teleinformatycznych.

To wszystko mogą zapewnić urządzenia klimatyzacyjne. Firma Progress Klima oferuje klimatyzatory wysokiej klasy czołowych światowych firm, takich jak: Daikin, Panasonic, Fujitsu, LG i innych.

Więcej informacji dotyczących Progress Klima można znaleźć na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Nasza firma proponuje Państwu urządzenia najlepszych światowych marek:

- klimatyzatory, wentylatory i systemy grzewcze Daikin, Fujitsu, LG Elektronics, Panasonic,
- osuszacze Aerial.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Dawid
Polecam usługi Progress Klima. Nie tylko prowadzą sprzedaż klimatyzatorów renomowanych marek, ale też zajmują się ich montażem.
D
Darek
Niedawno korzystałem z usług firmy Progress Klima i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem u nich cały system wentylacji powietrza do mojego domu. Jego zalety są rozliczne, a najważniejszą jest stały dopływ świeżego powietrza. Ponadto dzięki rekuperatorowi możliwe jest odzyskiwanie z powietrza ciepła, a to obniża koszt ogrzewania wnętrza.

Słowa kluczowe

LG,