Progress Klima Mirosław Królak

Sprzedaż, montaż i serwis wentylatorów oraz rekuperatorów

ul. Warszawska 41, 05-092 Łomianki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Progress Klima Mirosław Królak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Progress Klima znajduje się w Łomiankach, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Mirosław Królak zajmuje się dystrybucją urządzeń przeznaczonych do użytku domowego, biurowego i w lokalach usługowych. Początki działalności prowadzonej przez firmę sięgają 2002 roku.
Produkty i usługi
Zachowanie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza oraz jego cyrkulacja jeszcze nigdy nie były tak proste. A dzieje się tak, ponieważ firma Progress Klima prowadzi sprzedaż wysokiej jakości urządzeń składających się na wentylację i klimatyzację. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. W przypadku wentylacji Progres Klima oferuje wentylację mechaniczną z rekuperatorem. System ten pozwala na efektywną wymianę powietrza i jednoczesne odzyskiwanie ciepła, co obniża koszty ogrzewania. Firma sprzedaje wentylatory, zajmuje się montażem instalacji i w razie potrzeby ją naprawia w ramach gwarancji i po jej zakończeniu. Poza wentylacją zajmuje się też klimatyzatorami. Oferta tego typu urządzeń obejmuje:
-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory przypodłogowe,
-klimatyzatory podsufitowe,
-klimatyzatory kasetowe,
-klimatyzatory kanałowe,
-klimatyzatory split.

Poza wymienionymi urządzeniami Progress Klima sprzedaje osuszacze adsorpcyjne i kondensacyjne oraz osuszacze basenowe.

Uzupełnieniem oferty są wentylatory wysokociśnieniowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie handlowej i usługowej przygotowanej przez Progress Klima. Więcej, w tym opis sprzedawanych urządzeń znajdą Państwo na stronie internetowej, a wszelkie pytania dotyczące cen i usług najlepiej kierować pod podany adres e-mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

LG,