ul. Wiślana 36, 05-092 Łomianki mazowieckie
poniedziałek 7:00 - 21:00
wtorek 7:00 - 21:00
środa 7:00 - 21:00
czwartek 7:00 - 21:00
piątek 7:00 - 20:00
sobota 8:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 250 14 45
Adres korespondencyjny
ul. Wiślana 36, 05-092 Łomianki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED jest nowoczesną placówką medyczną powołaną przez Spółkę z o.o. o tej samej nazwie. Bogata oferta medyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom szerokiej rzeszy pacjentów, głównie mieszkańców Łomianek, a także Warszawy oraz pobliskich gmin i miejscowości.
Produkty i usługi
W naszym CENTRUM pracują lekarze większości specjalności, posiadający wieloletnią praktykę kliniczną oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych placówkach w Polsce.

Wykonujemy szereg badań, między innymi: Biopsje cienko-igłowe, EKG, USG (jamy brzusznej, tarczycy, piersi, tkanek miękkich, ślinianek, prostaty, jąder, ciąży, TV, układu moczowego, stawów biodrowych u dzieci, kolan), drobne zabiegi chirurgiczne, spirometrię, audiometrię, badania cytologiczne, pole widzenia, pachymetrię oka, badanie OCT i GDX. Oferujemy także pełen zakres badań laboratoryjnych (bez konieczności zapisów) od poniedziałku do soboty włącznie. Świadczymy również usługi z zakresu Medycyny pracy w pełnym zakresie, zapraszamy zakłady pracy do współpracy.

Prowadzimy również gabinet medycyny estetycznej, gdzie wykonywane są zabiegi ostrzykiwań botoksem, kwasem hialuronowym, peelingi.

Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, ale od 1 października 2010 świadczymy usługi Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i dorosłych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Współpracujemy z Towarzystwami Ubezpieczeń: Allianz, Uniqa, Medica Polska, Interpolska, AXA, PZU, PASM, CMP, Signal-Iduna, Scanmed Multimedis, Polmed, Lux-Med,AF Medica.

Naszym celem jest stworzenie Pacjentowi przyjaznych warunków pod wieloma względami, w celu ukojenia i wyeliminowania uciążliwości związanych z chorobą i cierpieniem, a także profilaktyki leczenia.

Mamy nadzieję i gorąco w to wierzymy, że wizyty u Nas będą rodzić tylko dobre skojarzenia. Zadba o to nasz personel oraz przyjazny i elegancki wystrój wnętrz.

Przed upływem roku CENTRUM MEDYCZNE ROYALMED otrzymało pierwszy certyfikat za wzorową pracę placówki.

W PRZYPADKU BRAKU DOWODU UBEZPIECZENIA LEKARZ WYSTAWIA RECEPTY W 100% ODPŁATNIE.

W PRZYPADKU BRAKU UBEZPIECZENIA LEKARZ WYSTAWIANIA SKIEROWANIA NA BADANIA LABORATORYJNE ORAZ DIAGNOSTYCZNE W 100% ODPŁATNIE.

Transport sanitarny w POZ:

NZOZ FALC Medycyna Region Centralny; Warszawa ul. Obozowa 20: 022 888-29-20
Marki i specjalizacje
W CENTRUM MEDYCZNYM ROYALMED pracują lekarze większości specjalności, posiadający wieloletnią praktykę kliniczną oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych placówkach w Polsce. Jednocześnie razem z wysoką jakością świadczonych przez nas usług oferujemy atrakcyjne ceny.

Nasza misja:

Naszym celem jest stworzenie Pacjentowi przyjaznych warunków w celu ukojenia uciążliwość związanych z profilaktyką i leczeniem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Pułtusk, Warszawa, Płońsk

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń