Akerbud Budowa domów jednorodzinnych Stan surowy i wykańczanie domów

Projektowanie i budowa domów jednorodzinnych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Wyboista 34, 05-092 Łomianki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Akerbud Budowa domów jednorodzinnych Stan surowy i wykańczanie domów

Informacje

Opis działalności
AKERBUD to przedsiębiorstwo budowlane pod kierownictwem inż. Wojciecha Rymuza. Specjalizujemy się w zakresie budowy domów jednorodzinnych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w miejscowości Łomianki.
Produkty i usługi
Marzysz o własnym domu? Nie kupionym tylko stworzonym konkretnie pod Ciebie? Masz działkę i projekt lub jesteś w trakcie jego wyboru? W takim razie skontaktuj się z nami, a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące projektu, budowy oraz jej kosztów.

Posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej a wznoszenie domów, mniejszych i większych, jest naszą specjalnością. Działamy przede wszystkim na terenie Warszawie i w jej okolicach, tutaj też mogą Państwo zobaczyć wiele domów jednorodzinnych naszego autorstwa. Posiadamy liczne rekomendacje, które są dostępne na naszej stronie www.

Nasze domy budujemy w technologii tradycyjnej murowanej, która wraz ze ścianami z POROTHERMU, GAZOBETONU lub YTONGA co zapewnia wieloletnią trwałość budynku, niezwykłą termoizolację oraz oszczędność energii.

Stropy natomiast w większości realizacji tworzone są w technologii żelbetowej, aczkolwiek na życzenie inwestora mamy możliwość przygotowania w technologii gęstożebrowej prefabrykowanej lub ceramicznej.

Zapraszamy do kontaktu
Zespół AKERBUD

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń