"Trans-Mat" Tadeusz Matysiak

Ogranicza nas tylko czas!

ul. Grodziska 8 /11, 05-870 Błonie mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
504 089 098
Adres korespondencyjny
ul. Grodziska 8 /11, 05-870 Błonie mazowieckie

Informacje

Opis działalności
SMAT działa na rynku od 1994 roku. Firmę charakteryzuje profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, krótki czas realizacji zamówień oraz doświadczenie w dziedzinie montażu, podłączeń oraz programowania bram, markiz, rolet i innych elementów wyposażenia okien. Wieloletnie doświadczenie pozwala sprostać każdemu wyzwaniu i oczekiwaniu klienta. To klient określa ramy naszej pracy.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu wszelkich osłon okiennych, bram garażowych i wjazdowych wraz z napędami. Oferujemy pomoc w doborze rodzajów osłon, systemów sterowania oraz materiałów.

W naszej ofercie posiadamy bramy segmentowe, garażowe, uchylne firmy WIŚNIOWSKI, automatykę oraz napędy firmy NICE, FAAC, CAME i SOMFY, z możliwością zintegrowania z inteligentnym systemem zarządzania. Ponad to oferujemy zewnętrzne osłony okien, takie jak markizy tarasowe, pergole, pergotendy-projekt autorski, żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne i antywłamaniowe, moskitiery rolowane, plisowane i ekrany. W tym zakresie współpracujemy z uznanymi producentami – ANWIS oraz Dragon. W ofercie mamy również wszelkiego rodzaju wewnętrzne osłony okienne - karnisze elektryczne proste i gięte, rolety rzymskie, rolety materiałowe, rolety w kasetach, żaluzje aluminiowe i drewniane o różnych szerokościach lameli, plisy do okien oraz ogrodów zimowych. Swoim klientom oferujemy pomoc w doborze tkanin zasłonowych, firanowych oraz obiciowych. Współpracujemy z profesjonalną szwalnią .
Mamy doświadczenie w realizacji niestandardowych projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów przykładem może być altana zbudowana na dachu kamienicy w centrum Warszawy wraz pergolą i bocznymi zasłonami. Na swoim koncie mamy realizację projektów w kraju i zagranicą.Jesteśmy w stanie podjąć każde zlecenie, staramy się obsługiwać klientów kompleksowo od bramy po uszycie pokrowcy na krzesła.

* bramy segmentowe
* bramy uchylne
* bramy garażowe
* napędy do bram
* serwis napędów
* automatyka bramowa
* bramy Wiśniowski
* bramy NICE
* pergole
* markizy
* rolety antywłamaniowe
* żaluzje fasadowe
* rolety screen
* żaluzje drewniane
* plisy
* karnisze
* serwis

Zapraszamy!

Tel.: 504 089 098
Tel.: (22) 725 27 89
E-mail: matysiakt@poczta.onet.pl
Marki i specjalizacje
W ofercie firmy SMAT znajdują się:

bramy segmentowe i garażowe, napędy do bram, systemy sterowania automatyką bramową (SOMFY, NICE, ELERO, FAAC, CAME, WIŚNIOWSKI), rolety zewnętrzne i antywłamaniowe, rolety materiałowe, rolety rzymskie, markizy, pergole, pergotendy, zadaszenia poziome, żaluzje fasadowe, żaluzje wewnętrzne, plisy, karnisze elektryczne, moskitiery, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wszystkie części oferowane przez firmę SMAT są oryginalne oraz atestowane.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Ożarów Maz., Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Pruszków, Piaseczno, Warszawa

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
K
Barbara Kozłowska
2019-09-11 13:41:27
Pan Tadeusz Matysiak jest profesjonalnym i rzetelnym Wykonawcą. Podczas montażu markizy na balkonie, wykazał się dużym doświadczeniem. Wykonawca wiarygodny, zorganizowany, posiada sprzęt do prowadzenia robót. Montaż markizy wykonał sprawnie w krótkim terminie, udzielił gwarancji na jakość wykonanych robót. Polecam Pana Tadeusza Matysiaka jako bardzo dobrego Wykonawcę.