Witold Krajewski Usługi pogrzebowe

Odpowiednia oprawa pogrzebowa

Usługi pogrzebowe
ul. Jana Pawła II 6, 05-870 Błonie mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Witold Krajewski Usługi pogrzebowe

Informacje

Opis działalności
Usługi pogrzebowe powstały w 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Błoniach, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Witold Krajewski.
Produkty i usługi
Wiemy, że pogrzeb nie należy do najłatwiejszych okoliczności. Z racji tego podejmujemy się szeroko pojętej pomocy obejmującej załatwienie różnych formalności i spraw organizacyjnych. Staramy się, by ludzie na pogrzebie poczuli doniosłość chwili i by zmarły był godnie pożegnany.

Zapewniany pomoc na każdym etapie współpracy. Bliscy zmarłego nie mają zazwyczaj głowy do tych spraw i naszym obowiązkiem jest wyręczenie w niektórych z nich.

Nasza oferta to między innymi:

- szeroki wybór trumien i urn,
- organizacja pogrzebów świeckich, jak i wyznaniowych,
- organizacja pochówków kremacyjnych,
- załatwienie wszelkich formalności w kancelariach parafialnych, - zarządach cmentarzy, itd.

Poza tym przechowujemy ciała w chłodni. Przygotowujemy także wieńce, wiązanki pogrzebowe. Zapewniamy krzyże, dewocjonalia, nekrologi i klepsydry. Poza tym kopiemy groby.

Dodatkowo wedle życzenia, zajmujemy się też oprawą muzyczną. Z nami pogrzeb będzie dopięty na ostatni guzik i wszystko odbędzie się zgodnie z Państwa wolą.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie wszystko dokładnie opisaliśmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
I
Iguhazega5
Fajnie, że zajmują się wszystkimi formalnościami w urzędach i ZUS-ie. Dzięki temu rodzinie jest łatwiej. To pogrzeby z klasą.
K
Kasiulaaaa95
Jesteśmy zadowoleni z tego, jak wyglądał pogrzeb babci. Wszystko było dobrze zorganizowane. Oprawa muzyczna bardzo dobrze dobrana.