Speed Cool Naprawa Agregatów Chłodniczych Grzegorz Matela

Serwis naczepowych agregatów chłodniczych.

Serwis urządzeń chłodniczych
ul. kard. Wyszyńskiego 8/28, 05-870 Błonie mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
510 080 441
510080441
speed.cool@wp.pl
533080441
Adres korespondencyjny
ul. kard. Wyszyńskiego 8/28, 05-870 Błonie mazowieckie

Informacje

O nas
Nasza Firma od 2002 roku oferuje kompleksowy zakres usług związanych z obsługą, serwisem,a także montażem wszystkich typów naczepowych agregatów chłodniczych jak również rejestratorów temperatury.( Thermo King, Carrier, Hwa Sung Therm, Lumikko, Zanott i inne).

Biorąc pod uwagę Państwa potrzeby, czas, jak również bezpieczeństwo, w naszej firmie regularnie przeprowadzane są badania ATP.

W razie nagłej awarii oferujemy możliwość dojazdu do klienta, a także pomoc w doborze odpowiednich części czy agregatu, który spełni Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie dostępne są także wszystkie oryginalne części zamienne do agregatów chłodniczych, oraz ich zamienniki, jak również części regenerowane, które w najwyższym stopniu spełniają wszelkie standardy.

Dzięki profesjonalnej, sprawnej i rzetelnej obsłudze, indywidualnemu podejściu do każdego klienta, uczciwości i konkurencyjnym cenom, z roku na rok posiadamy coraz szersze grono klientów, którzy wiedzą, że jesteśmy Firmą godną zaufania, a nasze fachowe porady i wysokiej jakości usługi zawsze pomagają w rozwiązaniu każdego problemu.
Opis działalności
Nasza Firma Seed Cool od 2002 roku oferuje kompleksowy zakres usług związanych z obsługą, serwisem, a także montażem wszystkich typów naczepowych agregatów chłodniczych jak również rejestratorów temperatury. (Thermo King, Carrier, Hwa Sung Therm, Lumikko, Zanott i inne). Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Grzegorz Matela. Naszą siedzibę znajdziecie w miejscowości Błonie, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Nasza Firma oferuje Państwu pomoc przy wszelkiego rodzaju usterkach agregatów chłodniczych, ich kompleksowy serwis, a także montaż przeprowadzany przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, posiadających min. Certyfikaty z Centralnego Ośrodka Chłodnictwa „COCH” w Krakowie.
Nasza kadra oprócz profesjonalnej obsługi urządzeń chłodniczych stara się udzielać wskazówek i porad, które wchlodniayeliminują ewentualne usterki, a także poprzez regularne konsultacje z klientem zminimalizować koszty usług czy części.

Poprzez stały kontakt z klientem jest On na bieżąco informowany o podejmowanych działaniach związanych z naprawą, montażem urządzeń czy wymianą części dzięki czemu wie jakie poniesie ewentualne koszty.

Poprzez profesjonalizm, rzetelność, szybkość w diagnozowaniu problemu a także uczciwości nasza Firma zyskała zaufanie wielu dużych Firm, jak i indywidualnych Klientów.
Rejestrator temperatury coraz częściej stanowi niezbędny element działalności firmy transportowej. Już obecnie, w niektórych krajach Europy, a wkrótce na całym jej obszarze stosowanie rejestratorów temperatury będzie obowiązkowe również w przypadku transportu na niewielkie odległości. Wychodząc temu naprzeciw oferujemy klientom możliwość rejestracji wszelkich zdarzeń związanych z temperaturą ładunku w czasie transportu.
W naszej ofercie posiadamy następujące rejestratory temperatur:
* Rejestrator DR-400
-2 czujniki temperatury
-3 wejścia sygnalizacyjne
-alarm temperatury
-obudowa hermetyczna
-zasilanie 12...24V lub 230V
* Rejestrator DR-100
-1 czujnik temperatury
-1 wejście sygnalizacyjne
-alarm temperatury
-obudowa hermetyczna
-zasilanie 12...24V lub 230V

*DataCold 250/500

Dane techniczne:
•zasilanie: 9-32 VDC,
•podtrzymywanie braku zasilania 36 godz,
•liczba wejść rejestracjizdarzeń: 4,
•liczba alarmów: 4,
•wyjście na opcjonalną sygnalizacje audio wizualną stanów alarmowych,
•pamięć 64KB,
•wyświetlacz 16x2 LCD,
•wyświetlanie komunikatów w jednym z siedmiu języków ,
•klawiatura membranowa

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
nowodworski, otwocki, piaseczyński, Radom, sochaczewski, Warszawa, wołomiński, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń