Biuro Podróży Sun Center

Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Ogrodnicza 1, 05-082 Babice Nowe mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
511 081 329
Biuro Podróży Sun Center

Informacje

Opis działalności
Na liście najbardziej upragnionych sposobów relaksowania od lat w czołówce plasuje się wyjazd turystyczny. Marzy nam się odpoczynek z dala od codzienności, najlepiej w towarzystwie bliskich, czyli rodziny lub przyjaciół. Takie krótsze lub dłuższe wakacje zapewni oferta Agencji Turystycznej Sun Center.
Produkty i usługi
Firma Sun Center nie tylko informuje o swojej ofercie, ale również sprawnie doradza w każdej mniej przewidzianej sytuacji. Nie każdy wyjazd układa się tak, jak w naszych marzeniach. Jednak jeśli realizujemy je pod opieką profesjonalistów, możemy liczyć na pomoc w każdym przypadku.

Duży może więcej.

Organizację upragnionego wyjazdu najlepiej powierzyć firmie, która współpracuje ze sprawdzonymi partnerami. W Sun Center można liczyć na ofertę prawdziwych gigantów turystycznych jak TUI, Rainbow Tours, Grecos, Itaka, Exim Tours, Coral Travel, Ecco Holiday, Sun&Fun, Best Reisen. Wszystkie z wymienionych firm mogą się poszczycić odpowiednimi zezwoleniami i certyfikatami. Marka i renoma mają olbrzymie znaczenie, nie są tylko kwestią snobizmu. Duże, renomowane biura podróży są lepiej zabezpieczone na wypadek jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń. Szybciej i sprawniej organizują alternatywne opcje dla oczekujących turystów, jak również nie zwlekają z wypłatą ewentualnego odszkodowania za niewykorzystane wakacje.

Po pierwsze bezpieczeństwo.

Nie sztuką jest planować wyjazd, ale zrobić to rozsądnie. Od lat Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca do sprawdzania stanu zagrożenia w rejonie, który nas interesuje pod kątem turystycznym. Stosowana jest przy tym czterostopniowa skala: zachowaj zwykłą ostrożność, ostrzegamy przed podróżą, nie podróżuj, opuść natychmiast. Wymienione kryteria dotyczą konfliktów zbrojnych, klęsk żywiołowych, zagrożenia epidemią oraz niestabilną sytuacją społeczno - polityczną. W Agencji Turystycznej Sun Center nie kupujesz wczasów w niebezpiecznym rejonie. Informujemy, które kierunki są niewskazane, z jakiego powodu i na jak długo.
Agencja dla wymagających

Sun Center to wygoda planowania urlopu w sprawdzonych hotelach za atrakcyjne ceny, identycznie jak w salonach firmowych organizatorów. Możliwość wyboru wyjazdu spośród ofert wielu firm, zebranych w jednym miejscu to gwarancja różnorodności.
Marki i specjalizacje
Ostrożne planowanie
Ostatnie lata pokazują, jak bardzo niestabilna potrafi być sytuacja biur podróży. Nie tylko małych, działających lokalnie, ale również większych, którzy nie zawsze właściwie reagują na sytuacje kryzysowe. Tego typu przypadki sprawiają, że co jakiś czas rośnie brak zaufania turystów wobec niektórych biur podróży, co z kolei przekłada się na ich kiepską sytuację finansową. W Sun Center można liczyć na wyjątkowo dobrą komunikację z pracownikami.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń