"Dobry Dom Borzęcin" Sp. z o.o. Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne

Opieka prywatna nad osobami starszymi
ul. Kosmowska 38, 05-082 Borzęcin Duży mazowieckie

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Opieka prywatna nad osobami starszymi to branża, w której "Dobry Dom Borzęcin" Sp. z o.o. Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Borzęcin Duży w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Dobry Dom Borzęcin" Sp. z o.o. Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne poprzez email: info@domopiekiborzecin.pl lub telefon: 729 308 140 .
Siedziba firmy "Dobry Dom Borzęcin" Sp. z o.o. Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne znajduje się pod adresem 05-082 Borzęcin Duży ul. Kosmowska 38,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy "Dobry Dom Borzęcin" Sp. z o.o. Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Właściciel "Dobry Dom Borzęcin" Sp. z o.o. Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne zablokował możliwość dodawania ocen.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.