Magnepol Sp. z o.o.

Oryginalne magnesy neodymowe

Magnesy i elektromagnesy
ul. Warszawska 843, 05-850 Borzęcin Duży mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 609 873
Adres korespondencyjny
ul. Warszawska 843, 05-850 Borzęcin Duży mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Magnepol jest zlokalizowane w Borzęcinie Dużym, w województwie mazowieckim. Firma należy do Krzysztofa Bartczaka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasza oferta zawiera wysokiej jakości urządzenia do separacji magnetycznej. Jesteśmy producentem. Posiadamy dużą wiedzę techniczną i dokładamy wszelkich starań, by proces produkcyjny przebiegał wzorowo. Pracujemy na specjalistycznym i nowoczesnym sprzęcie. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas urządzenia są solidnie wykonane i w pełni funkcjonalne.

Firma Magnepol oferuje:
- separatory szufladowe
- separatory stożkowe
- separatory bębnowe
- separatory ręczne

Zajmujemy się również produkcją wałków, rusztów, rekuperatorów, a także belek i listew magnetycznych. Poza tym wykonujemy uchwyty magnetyczne, w tym uchwyty z gwintem, z uchem do linki i z rączka. W naszym asortymencie mamy też oryginalne magnesy neodymowe.

Dzięki fachowemu podejściu zdobyliśmy szerokie grono klientów. Obsługujemy firmy z branży chemicznej, wyrobów gumowych, tworzyw sztucznych, ceramicznej, spożywczej, obróbki metali itd. Wyróżniamy się profesjonalizmem i atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Magnepol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe