PLOH Sp. z o.o

Działamy na rynku od 1991 roku!

Napoje orzeźwiające i wody
ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 733 06 93
Dział Handlowy
kontakt@ploh.pl
Dział Obsługi Klienta
ploh@ploh.pl
Adres korespondencyjny
ul. Piastowska 38, 05-850 Bronisze mazowieckie

Informacje

O nas
Zapewniamy kompleksową obsługę maszyn, od asysty w dostosowaniu automatu do Państwa potrzeb, przez dostarczanie produktów do automatu, po utrzymanie go w czystości i sprawności technicznej. Jesteśmy autoryzowanym operatorem automatów Nestle i Pepsi, jak również obsługujemy automaty marki własnej.

Zapewniamy nowej generacji dystrybutory do wody będące czystszą i ekonomiczną alternatywą dla rozwiązania pięcio galonowego. Codziennie obsługujemy ok. 50 tysięcy konsumentów w całej Polsce. Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny.

Nasze maszyny stoją w:
- biurach,
- hotelach,
- fabrykach,
- szpitalach,
- przychodniach lekarskich,
- uczelniach i szkołach,
- salach koncertowych, teatrach,
- dworcach,
oraz wielu innych miejscach użytku publicznego.

Wierzymy, że obsługa automatów to coś więcej niż tylko uzupełnianie produktów – to pełna troska o naszych Klientów! Potwierdzeniem naszych umiejętności są nie tylko certyfikaty i nagrody, ale przede wszystkim satysfakcja dziesiątek tysięcy osób korzystających z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że także Państwo zdecydują się dołączyć do tego grona!

Cele i wartości
Codziennie cały nasz zespół pracuje po to, by zagwarantowaćnaszym klientom najwyższy poziom usług. Chcemy by zarówno korzystanie z naszych automatów, jak i współpraca z nami była dla Państwa przyjemnością.

Fakty
Serwujemy naszym Klientom ponad 2000 napojów w ciągu każdej godziny. Nasze maszyny stoją w biurach, hotelach, fabrykach, szpitalach, przychodniach lekarskich, uczelniach i szkołach, salach koncertowych, teatrach, dworcach oraz wielu innych miejscach użytku publicznego.
Opis działalności
Zapewniamy napoje gorące i zimne oraz przekąski, a także obsługę automatów vendingowych (sprzedających). Oferujemy szeroki zakres produktów i rozwiązań, od prostego ekspresu ciśnieniowego do biur, pojedynczego automatu vendingowego, dystrybutora filtrującego do wody, po ścianę vendingową, czy profesjonalne ekspresy ciśnieniowe dla hoteli i restauracji.
Produkty i usługi
- Napoje gorące
Przygotowując naszą ofertę dbamy o to, by zawsze mogli Państwo znaleźć coś dla siebie. Dlatego proponujemy szeroki wybór napojów gorących, gatunków i marek kawy (Lavazza, Nescafe, Jacobs oraz marka własna), jak również szeroki wybór automatów.

Cieszymy się, że możemy w ten sposób uprzyjemnić Państwu pracę, naukę, podróż, czy chwile relaksu.

- Napoje zimne
Zaopatrując nasze automaty dbamy o to, by zawsze mogli tam Państwo znaleźć coś dla siebie. Cieszymy się, że możemy to robić, by uprzyjemnić Państwu pracę, naukę, podróż, czy chwile relaksu.

Poniżej prezentujemy produkty podstawowe, najczęściej wybierane przez naszych klientów:
* Pepsi,
* Lipton Ice Tea Lemon,
* Mirinda,
* Schweppes Tonic Water,
* 7up,
* Mountain Dew.

- Woda
Przygotowując naszą ofertę zadbaliśmy również o zapewnienie Państwu wody. Czystej, zdrowej bez ograniczeń, bez niewygody i w ekonomiczny sposób. Proponujemy dystrybutory filtrujące światowego lidera firmy Waterlogic.

Zalety w stosunku do systemu pięciogalonowego:
- ekonomia,
- wygoda,
- ekologia,
- estetyka,
- czystość i bezpieczeństwo,
- technologia oczyszczania,
- certyfikaty jakości.
Marki i specjalizacje
Asortyment w naszych automatach dobieramy na bazie najlepiej sprzedających się produktów na rynku. Naszymi dostawcami są między innymi: Nestle, Mars, Pepsi, Tymbark oraz Tarczyn.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń