Lallemand Polska Sp. z o.o.

Producent drożdży z historią

Wyposażenie i zaopatrzenie piekarni
ul. Fabryczna 1, 05-860 Józefów mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 733 84 00
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 1, 05-860 Józefów mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Lallemand to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Józefowie, w województwie mazowieckim. Na rynku europejskim firma istnieje od 2003 roku, jednak jej historia sięga roku 1923. Lallemand jest przodującym producentem i dystrybutorem drożdży, bakterii i innych mikroorganizmów.
Produkty i usługi
Firma Lallemand Polska specjalizuje się w produkcji drożdży świeżych oraz suszonych. Naszym celem jest rozwój, produkcja oraz sprzedaż drożdży, bakterii i produktów związanych z nimi, przyczyniając się do poprawy kontroli procesów fermentacyjnych znajdujących się głównie, choć nie wyłącznie, w żywności i rolnictwie.

W ofercie firmy Lallemand znajdą Państwo między innymi:

- drożdże świeże,
- drożdże suszone,
- drożdże odżywcze,
- drożdże z witaminą D2,
- drożdże nieaktywne,
- kultury starterowe.

Drożdże wzbogacone o naturalną witaminę D2 są tak samo wydajne, jak podstawowe drożdże oraz proste w obróbce. Można ich użyć do wypieku chleba, bułek czy wyrobów cukierniczych.

W Polsce produkty BIO EKO i Organiczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polacy częściej wybierają produkty pochodzenia naturalnego, zdrowe oraz do produkcji, których nie użyto środków chemicznych. Dlatego w naszej ofercie Klienci znajdą również drożdże ekologiczne. Organiczne drożdże certyfikowane zostały wyhodowane przez fermentację na substratach pochodzących z rolnictwa ekologicznego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Lalllemand z Józefowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń