Wito Paweł Kosiński

Wynajem Podnośników Koszowych, 18m, 21m, 24m, 31m, Micie Elewacji, Dachów,

Podnośniki
05-085 Kampinos A 66a mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wito Paweł Kosiński

Informacje

Opis działalności
Podnośnik Koszowy Zwyżka Wysięgnik Wynajem Usługi Mycie Domów Elewacji Fasad Mycie Kostki Brukowej Wynajem Podnośników Koszowych tel. 600450863. Zwyżka, Wysięgnik Teleskopowy, Podnośnik Koszowy. Samochody do 3,5t wysokość robocza do 24m zasięg przy 100kg 12m Kosz obrotowy 2x90*. Samochody powyżej 10t wysokość robocza 31m zasięg przy 280kg 18m Kosz obrotowy 2x90* rozsuwany do 3,5m.
Produkty i usługi
WITO Pawła Kosińskiego to firma od lat oferująca wynajem podnośników koszowych oraz świadcząca przy ich pomocy różnorodne usługi. Cechuje nas elastyczność i skuteczność działania w tej wąskiej specjalizacji.

Posiadamy podnośniki na samochodach do 3,5t, z wysokością roboczą 21 m i 24 m oraz na samochodach powyżej 10 t, z wysokością roboczą 31 m. Pozwala nam to realizować zlecenia praktycznie w każdym, nawet gęsto zabudowanym, terenie i na różnych wysokościach.

Jedną z naszych specjalności jest malowanie elewacji i konserwacja fasad budynków. Potrafimy skutecznie dobierać materiały gruntujące i farby, w celu osiągnięcia optymalnego dla rodzaju tynku efektu estetycznego. Producenci farb elewacyjnych dają gwarancję na swoje wyroby na okres do 20 lat. Warunkiem jest dobre przygotowanie i wykonanie pokrycia elewacji, co wymaga wiedzy i doświadczenia, które oferujemy naszym Klientom.

Posiadamy duże doświadczenie w odnawianiu fasad dużo niższym niż malowanie kosztem. Oprócz mycia i czyszczenia za pomocą specjalnych środków chemicznych, proponujemy zabezpieczenie substancjami grzybobójczymi oraz nałożenie impregnatu, chroniącego fasadę po odnowieniu. Gwarantujemy trwały, sprawdzony efekt naszego działania.

Specjalnością WITO jest także wycinka drzew z wykorzystaniem podnośników koszowych. Mamy doskonałe narzędzia i doświadczenie, pozwalające na sprawną i szybką wycinkę nawet wśród gęstej zabudowy miejskiej. Robimy to szybko i bezpiecznie tak, by spadające konary nie uszkodziły elementów otoczenia. Na życzenie Klienta usuwamy drewno pozostałe po wycince.

WITO zajmuje się też wytwarzaniem reklam wielkoformatowych świetlnych i ich montażem. Montujemy reklamy własne i wykonane przez innych producentów. Reklama jest formą sztuki i tak też traktujemy jej tworzenie oraz montaż na fasadach budynków.

WITO to doświadczona i wszechstronna firma, sprawdzona na rynku i polecana przez Klientów. Dbamy o renomę, jakość naszych prac, terminowość realizacji zleceń i elastyczność cenową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, legionowski, nowodworski, płocki, płoński, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, warszawski zachodni, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe