Cerebro Jarosław Rybicki

Wynajem samochodów dostawczych i ciężarowych

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Klonowa 16 a, 05-092 Kiełpin mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Cerebro Jarosław Rybicki
ul. Klonowa 16 a, 05-092 Kiełpin mazowieckie
Telefon
Cerebro Jarosław Rybicki

Informacje

Opis działalności firmy Cerebro Jarosław Rybicki w Kiełpin
Cerebro to firma oferująca wypożyczanie samochodów. Właścicielem jest Jarosław Rybicki, siedziba znajduje się w Łomiankach, w województwie mazowieckim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Prowadzimy wynajem samochodów różnego rodzaju. Stworzyliśmy szeroką ofertę, której celem jest zaspokoić potrzeby każdego Klienta. Zapewniamy wynajem długoterminowy i krótkoterminowy. Klienci wynajmują nasze auta do przeprowadzek, transportu gabarytów, przejazdu z miasta do miasta i wielu innych celów.

W naszej ofercie jest wiele pojazdów polecanych marek. Mamy samochody dostawcze i ciężarowe, a także osobowe. Samochody ciężarowe pozwolą na przewóz nawet największych towarów. Nasze dostawczaki zwinnie dowiozą na miejsce wszelkie meble, palety itp. Pojazdy są w pełni sprawne, mają pełne ubezpieczenie, więc możesz spokojnie jechać. Co więcej klimatyzacja i wiele innych udogodnień zapewni przyjemną jazdę.

Ofertę kierujemy do Klientów prywatnych i firm. Zapewniamy klarowne warunki umowy, wsparcie w każdej sytuacji związanej z wypożyczeniem oraz atrakcyjne ceny usług!
Zasięg działania
Firma Cerebro Jarosław Rybicki z lokalizacji: Kiełpin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
otwocki, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń