Kambis. Producent ościeżnic

Drzwi
05-085 Komorów 37b mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 725 03 47
Kambis. Producent ościeżnic

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kambis znajduje się w Komorowie, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się produkcją metalowych ościeżnic drzwiowych. Jesteśmy także w stanie wykonać ościeżnice do płyt kartonowo-gipsowych. Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę. Możemy zaproponować produkcję drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Produkty i usługi
Sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się drzwi stalowe. Ponadto dysponujemy oknami renomowanych producentów.

Współpracujemy z takimi firmami, jak: PHU Wiśniowski, Aluplast, Hormman, Nice, Came, Faac, Life, BFT.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja i sprzedaż schodów, a także balustrad schodowych i balkonowych. Oferujemy również szeroki wybór bram garażowych: przesuwnych, dwuskrzydłowych, uchylnych, segmentowych i roletowych. Dysponujemy także automatyką do bram garażowych oraz wjazdowych. Oprócz tego nasza oferta obejmuje sprzedaż i montaż furtek, przęseł, siatek oraz paneli ogrodzeniowych. Świadczymy kompleksowe usługi ślusarskie.

W sprzedaży mamy również garaże metalowe, kraty i zadaszenia. Dysponujemy pojazdami, dlatego jesteśmy w stanie przewieźć zakupione produkty w miejsce wyznaczone przez Klienta. Zajmujemy się także montażem, który wykonujemy solidnie i sprawnie.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy fachowym doradztwem technicznym. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kambis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń