Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Sprzedaż wózków widłowych od producenta

Wózki widłowe
ul. Poznańska 478, 05-850 Koprki mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię
Telefon
667 666 053
Rokowski Przemysław
667666053
338705154
przemek@lemarpol.pl
http://www.lemarpol.com
Serwis:
338705257
serwis@lemarpol.pl
Dział części:
338752903
czesci@lemarpol.pl
http://www.lemarpol.pl
Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy wiodącym importerem japońskich wózków widłowych, zarówno nowych, jak i używanych marki Toyota, Nissan, Komatsu, Manitu "Lemarpol Wózki Widłowe" Sp. z o.o. zapoczątkowała swoją działalność w 1994 roku jako firma rodzinna z polskim kapitałem.
Produkty i usługi
LEMARPOL Wózki Widłowe Sp. z o.o. na rynku istnieje od 1994 roku jako firma rodzinna. Posiadamy w pełni polski kapitał i szerokie grono zadowolonych klientów. Usługi świadczymy profesjonalnie i kompleksowo. Przez lata działalności wypracowaliśmy mocną, stabilną pozycję w branży wózków widłowych.

LEMARPOL jest jednym z najważniejszych importerów japońskich wózków widłowych na terenie Polski. W swoim asortymencie posiadamy wiele znanych marek, wśród których należy wymienić między innymi Komatsu, Nissan, Toyotę, Mitsubishi. Oferujemy sprzęt zarówno nowy, jak i używany. Zajmujemy się także kompleksowym serwisem wózków widłowych. W 2014 roku uzyskaliśmy status dealera renomowanej, znanej marki MANITOU. Dzięki temu nasza oferta wzbogaciła się o nowe maszyny i urządzenia.

W naszej ofercie znajdują się wózki paletowe, kabiny, podesty, wózki podnośnikowe. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy ponad 300 sztuk podnośników. Jesteśmy pewni, że proponowany przez nas sprzęt doskonale sprawdzi się w rolnictwie, przemyśle i budownictwie. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się także wynajem profesjonalnego sprzętu o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz platformy robocze do wózków widłowych. Każdy znajdzie u nas potrzebny sprzęt. Fachowcy zatrudnieniw firmie chętnie pomogą w dokonaniu wyboru. Doradzamy, uwzględniając oczekiwania i dostępne środki klienta. Zajmujemy się dystrybucją niezbędnych w trakcie użytkowania części zamiennych oraz naprawą wózków widłowych.

Oferowane przez nas urządzenia trafiły już do ponad 3 tys. klientów, którzy przekonali się o ich niezawodności i wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i obecnymi promocjami zarówno na stronie internetowej, jak i bezpośrednio w głównej siedzibie firmy w Zatorze. Tuż obok naszego biura mieści się duży plac wystawowy, na którym znajdują się wszystkie dostępne modele.
Marki i specjalizacje
Wózki widłowe KOMATSU, NISSAN, TOYOTA, MITSUBISHI: spalinowe, elektryczne, magazynowe

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
F
Feni
Wszystko tak jak być powinno! Profesjonalni, dokładni i tym samym zapewniają jasne warunki. Pełna zgodność z ofertą!
B
M
Błażej M
Ok, polecam!
E
Erwin
Szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie wykonany serwis. Polecam
O
Oncki
Firma Lemarpol to specjaliści z którymi współpracujemy od lat. Dobra cena, podejście obsługi i pilnowanie terminów - wszystko razem na 5 gwiazdek!
J
M
Jacek M
Firma z wieloletnim doświadczeniem. Dobra jakość sprzętów, szeroka oferta nowych i używanych wózków widłowych różnego typu, też podnośników. A do tego dotrzymują terminów
K
Krzysiek
Rzetelni profesjonaliści! Uczciwa firma z którą bardzo dobrze nam się współpracuje. Zakup, wynajem i serwis - wszystko działa poprawnie.
T
Tomek
Polecam, konkretni specjaliści i duży wybór sprzętu na stanie.
A
Alina
Bardzo dobra firma

Słowa kluczowe