Coral Egl

Ściereczki kuchenne, ściereczki z mikrofibry, zmywaki do naczyń

Produkcja chemii gospodarczej
ul. Fabryczna 5, 05-084 Leszno mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 725 80 08
227330714
info@coraleg.pl
Coral Egl

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako Coral EGL działamy już prawie 30 lat, a dokładnie od 1991 roku. Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Lesznie, w powiecie warszawskim zachodnim, w województwie mazowieckim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem przede wszystkim ścierek, gąbek kąpielowych i zmywaków kuchennych. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami i wykorzystujemy nowoczesną technologię produkcji, dzięki czemu możemy produkować najwyższej jakości produkty. Cały proces produkcyjny i wykorzystywane przez nas surowce spełniają rygorystyczne normy ochrony środowiska.

Oferta prowadzonej przez nas firmy to także:
- wiadra do mopów,
- worki na śmieci,
- mopy,
- folie spożywcze,
- gąbki do samochodu,
- gąbki do masażu,
- gąbki dla dzieci.

Ponadto prowadzimy sprzedaż szczotek, gumowych rękawiczek i miotełek. Dodatkowo oferujemy pumeks. Zapewniamy fachową obsługę i bardzo atrakcyjne ceny. Klienci mogą liczyć z naszej strony też na pomoc przy wyborze asortymentu. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu mamyszeroką wiedzę dotyczącą potrzeb konsumentów.

Nasze produkty bardzo dobrze sprawdzają się w domach, hotelach i szpitalach oraz zakładach przemysłowych. Naszą misją jest dostarczanie klientów wysokojakościowych wyrobów w atrakcyjnych cenach. W ofercie mamy produkty dopasowane do różnych potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby były one zarówno funkcjonalne, jak i trwałe.

Z dbałością o szczegóły kontrolujemy wszystkie etapy produkcji. Proces produkcji nadzorowany jest systemem kontroli jakości według certyfikowanego standardu BRC CP. Dodatkowo przechodzimy audyty etycznego biznesu.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Coral EGL.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty marek, takich jak: Ona i On, Coral, Viva, Private Label.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń