AGD Smart Wysokińscy spółka jawna

Małe i duże AGD renomowanych marek

Sklepy ze sprzętem AGD
ul. Sławęcińska 8, 01-248 Macierzysz mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 877 77 77
AGD Smart Wysokińscy spółka jawna

Informacje

Opis działalności
AGD Smart Wysokińscy to firma z siedzibą w Macierzyszu, niedaleko Warszawy. Przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się sprzedażą urządzeń gospodarstwa domowego. Oferuje sprzęty renomowanych marek, w bardzo atrakcyjnych cenach. Ma w ofercie rozwiązania dla podmiotów gospodarczych oraz właścicieli domów i mieszkań.
Produkty i usługi
Nowe, w pełni sprawne i atrakcyjne cenowo sprzęty AGD to podstawa oferty AGD Smart Wysokińscy. Przedsiębiorstwo jest autoryzowanym przedstawicielem najbardziej znanych producentów urządzeń używanych w restauracjach, barach i hotelach oraz domach i mieszkaniach. W ofercie znajdują się takie profesjonalne rozwiązania jak piece, zmywarki i mikrofale gastronomiczne oraz specjalne suszarki, pralki i grille gazowe. Nie brakuje też urządzeń chłodniczych, witryn i regałów. Oferta przeznaczonych do zabudowy i wolnostojących urządzeń AGD do domów i mieszkań jest jeszcze bardziej rozbudowana. Składa się z takich sprzętów jak:
-lodówki,
-zmywarki,
-pralki,
-piekarniki gazowe,
-piekarniki elektryczne,
-winiarki,
-płyty grzejne,
-mikrofalówki,
-szuflady do pakowania próżniowego.

Oczywiście do kuchni można kupić różne odmiany okapów, baterie, zlewozmywaki i wiele sprzętów małego AGD. Są to m.in. wagi, krajalnice, frytownice, maszynki do pieczenia chleba, maszynki do mielenia mięsa i grille elektryczne. Małe AGD to też inne przedmioty, w tym żelazka, suszarki, prostownice, golarki oraz szczoteczki elektryczne do zębów.

Ofertę uzupełniają elektronarzędzia do warsztatów, narzędzia ogrodnicze i meble ogrodowe.

Oferta przygotowana przez AGD Smart Wysokińscy jest bardzo rozbudowana, dlatego najlepszym pomysłem na jej poznanie jest odwiedzenie strony internetowej. Tam można poczytać o poszczególnych urządzeniach i złożyć zamówienie. Pytania dotyczące AGD i sposobu dostawy można też kierować na podany numer telefonu.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje sprzęty takich marek jak Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, Whirlpool, Gorenje, Liebherr, Nivona, Dyson, Hotpoint Ariston, Indesit, Faber, Smeg, Sharp, Ciarko, Candy, Hoover, Braun, Zelmer, Teka, Franke, Tres, Villeroy&Boch, Alveus, Deante, Pyramis, Morphy Richards.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń