Nasza Klinika sp. z o.o.

Badania laboratoryjne dla kobiet w ciąży

Chirurgia plastyczna
ul. Dmowskiego 39, 05-850 Ożarów Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 292 11 01
Adres korespondencyjny
ul. Dmowskiego 39, 05-850 Ożarów Mazowiecki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasza Klinika zlokalizowana jest w Ożarowie Mazowieckim. Działalność prowadzimy od 2017 roku. W naszej przychodni lekarskiej przyjmują lekarze wielu specjalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Wizyta w gabinecie ginekologicznym często kojarzy się z nieprzyjemnym obowiązkiem, dlatego też dokładamy starań, by nasze pacjentki nie czuły się u nas skrępowane. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz badań ginekologicznych pozwalających nam na stawianie diagnoz i wdrażanie skutecznego leczenia.

W ramach świadczonych usług zajmujemy się również prowadzeniem ciąż, także ciąż zagrożonych. Kobiety mogą liczyć z naszej strony na kompleksowe wsparcie w czasie trwania ciąży, aż do porodu.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, przy pomocy którego wykonujemy badania, takie jak:
- USG ciąży,
- USG transwaginalne,
- USG 3D,
- USG 4D,
- USG dopochwowe,
- USG piersi.

Dodatkowo badamy hormony kobiece i wykonujemy badania cytologiczne. Do naszych zadań należy też dobranie odpowiedniej metody antykoncepcyjnej, w tym właściwych tabletek antykoncepcyjnych. Uzupełnienie oferty stanowi kontrola narządów rolnych.

Przy wydawaniu opinii i diagnoz jesteśmy ostrożni, gdyż nie chcemy narazić żadnej kobiety na niepotrzebny stres, a tym samym pogorszenie jej stanu zdrowia.

Wszystkie panie, które chcą umówić się do gabinetu ginekologicznego zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń