Nasza Klinika Sp. z o.o.

Rehabilitacja
ul. Dmowskiego 39, 05-850 Ożarów Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 292 11 01
Nasza Klinika Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Nasza Klinika to placówka medyczna i rehabilitacyjna, położona w Ożarowie Mazowieckim, niedaleko Warszawy. Początki kliniki sięgają 2017 roku, ale tworzy ją doświadczony zespół lekarzy, fizjoterapeutów i innych specjalistów udzielających pomocy niemowlętom, starszym dzieciom i dorosłym.
Produkty i usługi
Misją placówki jest dbanie o prawidłowy rozwój maluchów oraz przywracanie pacjentów do pełnego zdrowia, które zostało nadszarpnięte przez wypadki i choroby. W tym celu przygotowano specjalne programy i pakiety rehabilitacyjne, składające się z zestawów ćwiczeń. Wykonywane są w przystosowanych salach, z użyciem nowoczesnych przyrządów rehabilitacyjnych.

O prawidłowe diagnozowanie i prowadzenie leczenia dbają w klinice lekarze takich specjalności jak pediatria, ortopedia, traumatologia narządów ruchu, reumatologia i neurologia. Ponadto na pacjentów czekają laryngolodzy, ginekolodzy i położnicy.

Same zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są przez specjalistów z zakresu rehabilitacji dzieci lub dorosłych. Dzieci znajdują się pod opieką fizjoterapeutów, logopedów i psychologów. Maluchy poddawane są m. in. diagnostyce i leczeniu dysplazji stawów biodrowych w poradni preluksacyjnej. Ponadto ich rozwój wspomagany jest za pomocą metody NDT-Bobath, dedykowanej dzieciom z porażeniem mózgowym. Z kolei dzieci z wadą postawy mogą wziąć udział w rehabilitacji ruchowej metodą m.in. metodą FITS. Dotyczy to zarówno noworodków, jak i starszych dzieci.

Specjalnie dla nich prowadzona jest również:

rehabilitacja dzieci z porażeniem mózgowym
rehabilitacja dzieci z zespołem Downa
rehabilitacja dzieci z autyzmem
rehabilitacja dzieci z chorobą Scheuermanna

Nasza Klinika to także miejsce powrotu do zdrowia dorosłych. Czekają na nich rehabilitacje po udarach, operacjach, mastektomii i w przypadku występowania bólu, np. kręgosłupa. Oferta obejmuje ponadto zwalczanie bólu stawów, pomoc w przypadku stwardnienia zanikowego bocznego i stwardnienia rozsianego oraz reagowanie na objawy Parkinsona.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń