Gabinet weterynaryjny Sławomir Rogala-Zawadzki

Z miłości do zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Strażacka 1b, 05-850 Ożarów Mazowiecki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet weterynaryjny Sławomir Rogala-Zawadzki

Informacje

Opis działalności
Gabinet weterynaryjny Sławomira Rogala-Zawadzkiego znajduje się w Ożarowie Mazowieckim. Od 1990 roku specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt. Doświadczeni lekarze weterynarii dokładają wszelkich starań, by zapewnić Państwa pupilom jak najlepszą opiekę.
Produkty i usługi
Weterynarze z gabinetu w Ożarowie Mazowieckim z pasją podchodzą do diagnozowania oraz leczenia Państwa zwierząt. Fachowo pomagają w leczeniu psów, kotów, gryzoni czy królików.

Za podstawę skutecznego leczenia uznają właściwe postawienie diagnozy. Precyzyjnie wykonują badania podstawowe i dodatkowe. Oferują:
- badania USG,
- badania RTG,
- badania laboratoryjne,
- diagnozowanie i leczenie chorób wewnętrznych.

W ramach profilaktyki wykonują szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym oraz wściekliźnie. Zajmują się również dermatologią oraz stomatologią, w tym: leczeniem chorób przyzębia, usuwaniem kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową oraz ekstrakcją zębów.

Oferta obejmuje też położnictwo, chirurgię miękką w pełnym zakresie, wystawianie paszportów dla zwierząt oraz chipowanie zwierząt. Ponadto, specjaliści udzielają fachowych porad żywieniowych i behawioralnych dla zwierzaków w każdym wieku.

Zapewniają też wizyty domowe oraz pomoc w pielęgnacji psów i kotów.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń