Artfol-Pcv Maria Winkler producent artykułów biurowych

Wysokiej jakości artykuły biurowe.

Akcesoria i gadżety reklamowe
05-083 Stanisławów 50 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 752 00 63
Artfol-Pcv Maria Winkler producent artykułów biurowych

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej agencji znajduje się w Stanisławowie, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2004 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielami przedsiębiorstwa są Irena oraz Waldemar Lewińscy.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Artfol-Pcv jest produkcja oraz sprzedaż artykułów biurowych. W naszej ofercie można znaleźć wizytowniki, a także wizytowniki z notesem. Możemy także zaproponować segregatory, etui na karty kredytowe oraz okładki na świadectwa, legitymacje i kalendarze. Dysponujemy również wyrobami z pleksi.

Ponadto oferujemy:
- podkładki pod mysz,
- artykuły odblaskowe,
- kamizelki odblaskowe,
- opakowania blistry,
- deski z klipsem,
- notesy.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż teczek wiązanych i konferencyjnych. Oferujemy również skoroszyty. Nasza oferta obejmuje również kule przeźroczyste z logo firmy. Uzupełnienie oferty stanowią kostki papierowe i pojemniki plastikowe.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczonaoraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Artfol-Pcv.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń