Drukarnia Jantar Izabela Przychodzień

Najwyższej jakości druk cyfrowy

Drukarnie i poligrafia
ul. gen. T. Kutrzeby 44A, 05-082 Stare Babice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drukarnia Jantar Izabela Przychodzień

Informacje

Opis działalności
Drukarnia Jantar znajduje się w miejscowości Stare Babice, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką jest Izabela Przychodzień. Firma działa od 2015 roku.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą rodzinną, wyróżnia nas zaangażowanie, rzetelność i stosowanie najnowszych technologii. Gwarantujemy elastyczną ofertę, którą dostosujemy do Państwa potrzeb. Dbamy o szybkość realizacji i najwyższy komfort naszych klientów.
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egzemplarzy.

Oferta obejmuje:
* materiały reklamowe – ulotki, foldery, katalogi, plakaty, standy, woblery
* wyroby papiernicze – wizytówki, papiery i teczki firmowe, zaproszenia, listy, poddruki, koperty, segregatory
* wydawnictwa prasowe i książki – w oprawach zeszytowej, klejonej, twardej
* materiały użytkowe – bloczki, blankiety, formularze, materiały szkoleniowe, zawieszki, menu, torby papierowe, clipboardy, pocztówki, bilety, notesy, etui
* opakowania i etykiety – m. in. na podłożach kartonowych i samoprzylepnych papierowych
* kalendarze – trójdzielne, plakatowe, wieloplanszowe, biurkowe, plannery, podkłady na biurko, listkowe, piramidki

Dodatkowo polecamy usługi naszego Studia Graficznego. W nim nadajemy pomysłom graficzną formę. Przygotowujemy projekty zgodne z wymogami klienta. Nasi graficy równie dobrze posługują się zaawansowanym oprogramowaniem jak i technikami odręcznymi. W razie potrzeby zaprezentująkilka koncepcji graficznych, z których wybierzesz tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Wybrana przez Państwa wersja zostanie następnie dopracowana, by finalnie trafić do druku.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej Drukarni Jantar.

Serdecznie zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Druk offsetowy dedykowany jest naszą podstawową działalnością. Drukujemy na maszynach produkcji japońskiej. Maszyny są regularnie serwisowane i kalibrowane, co zapewnia nam ciągłość i niezawodność produkcji oraz jakość na najwyższym poziomie. Nie łączymy kilku prac od różnych klientów na wspólnym arkuszu, dzięki czemu koncentrujemy się wyłącznie na Twoim wydruku.

Druk cyfrowy jest przeznaczony do prac niskonakładowych i personalizowanych. W naszej drukarni jest uzupełnieniem druku offsetowego.
Certyfikaty
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej prace w nakładach od 1 do 1000000 egzemplarzy. Świadectwem jakości wykonywanych przez nas prac są opinie klientów. W ciągu bez mała 20 lat działalności zaufało nam ponad 600 firm i instytucji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń