Dachlux

Materiały do budowy i remontu dachów płaskich i spadzistych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Warszawska 85, 05-082 Stare Babice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dachlux

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Dachlux znajduje się w Starych Babicach, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo prowadzi też liczne filie, w tym w Warszawie, Łomiankach, Wolicy, Mińsku Mazowieckim i Grodzisku Mazowieckim. Od 1997 roku firma, której właścicielem jest Krzysztof Jedynak sprzedaje materiały dekarskie.
Produkty i usługi
Estetyczne i wytrzymałe dachy domów i innych obiektów są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skontaktować się z firmą Dachlux i kupić wszystko, co potrzebne do budowy albo remontu dachu spadzistego lub płaskiego. Przedsiębiorstwo w atrakcyjnych cenach sprzedaje materiały renomowanych marek, dostarcza je na wskazane miejsce i poleca dekarzy, którzy mogą położyć pokrycia dachowe i zamontować różne elementy wykończeniowe. W ofercie Dachlux znajdują się ręczenie i maszynowo produkowane dachówki ceramiczne, dachówki betonowe oraz blachodachówki i dachówki bitumiczne. Wszystkie, są wytrzymałe, zapewniają szczelność i świetnie wyglądają. W hurtowniach można znaleźć pokrycia dachowe do nowych budynków, a także obiektów zabytkowych. Sprzedawane są pokrycia dachowe w różnych kolorach i o różnej fakturze, a pasujące do nich akcesoria i inne elementy to:
-termoizolacje,
-okna dachowe,
-wyłazy dachowe,
-podbitki,
-wkręty dachowe,
-kominki wentylacyjne,
-rynny,
-ławy kominiarskie,
-śniegołapy
-taśmy kalenicowe i kominowe.

Pełna oferta przygotowana przez Dachlux znajduje się na stronie internetowej. Wszelkie pytania związane z działalnością przedsiębiorstwa można wysyłać na adres e-mailowy albo zadawać je telefonicznie.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały Crraton, Bogen, Braaas, Blach-Pol, Pruszyński, Roto, Fakro, Velux, Rockwool, Avaline i innych producentów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń