Bus & Truck Service Sp. z o.o.

Sprzedaż autobusów miejskich

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Stołeczna 67, 05-083 Wyględy mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 435 99 82
Bus & Truck Service Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Bus & Truck istnieje w branży samochodowej od 2003 roku. Świadczy usługi z zakresu naprawy i holowania autobusów. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Wyględy, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksowymi naprawami powypadkowymi autobusów miejskich i turystycznych różnych producentów, ze szczególnym uwzględnieniem marki Jelcz i Solaris. W ofercie znajdują się między innymi:
- holowanie autobusów,
- holowanie samochodów ciężarowych,
- autobusy zastępcze,
- mobilna naprawa autobusów,
- wynajem autobusów,
- serwis naczep.

Pogotowie techniczne czynne jest przez 24 godziny. Zajmuje się pełną obsługą w przypadkach związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych. W zakres usług wchodzą czynności mechaniczno-elektryczne oraz blacharsko-lakiernicze. Pracownicy firmy naprawiają zawieszenia i układy hamulcowe, dokonują okresowych przeglądów, serwisują zabudowy chłodnicze i izotermiczne. Specjalizują się w naprawach samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz przyczep. Przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bus & Truck.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń