Mifol. Zakład produkcji opakowań foliowych

Produkcja foliowych opakowań

Opakowania
ul. Wawrzyna 6, 05-250 Cegielnia mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mifol. Zakład produkcji opakowań foliowych

Informacje

O nas
MIFOL - opakowania dla twojej firmy.

Szanowni Państwo, jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku opakowań foliowych już od ponad 17 lat.

Nasza działalność skupiona jest głównie na opakowaniach z folii PP (polipropylenu, celofanu), PE (Polietylenu) oraz CPP (Cast'u) w różnych opcjach zamknięcia czy zawieszenia.

Dlaczego wybrać właśnie Nas?

To proste! Mifol to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta!

Głównym założeniem naszej firmy jest dopasowanie i stworzenie idealnego opakowania pod produkt klienta, dlatego każde zamówienie, zapytanie traktujemy bardzo indywidualnie, a klienci zawsze opuszczają naszą firmę z uśmiechem na twarzy.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku opakowań nauczyło nas jak dobrać najlepszy typ woreczka pod dany produkt, jak dobrać odpowiednią grubość folii, dogodny typ zamknięcia (sprzyjający największej wydajności pakowania), odpowiednią grafikę, rodzaj zawieszki i rozmiar, zachowując przy tym najwyższą jakość opakowania i oczywiście uczciwą cenę.

Firmom oraz osobom prywatnym współpracującym z nami gwarantujemy fachowe doradztwo, ekspresową realizację zamówień, dogodne ceny oraz przede wszystkim solidne i ładne opakowania.

Bardzo zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, naszymi technicznymi możliwościami oraz zachęcam do sprawdzenia galerii naszych produktów na www.mifol.pl
Opis działalności
Z satysfakcją pragniemy poinformować, że jesteśmy prywatną firmą działającą od 1996 roku na polskim rynku opakowań foliowych. Zakład nasz zajmuje się produkcją opakowań z folii PE, PP oraz Cast. Firma Mifol oferuje szeroką gamę torebek różnych rozmiarów zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem:

- opakowań z euro zawieszką, dziurką, perłowym usztywnieniem o grubości 50 mik,
- opakowań zwykłych do zgrzania (PP, CPP, PE) oraz klapką z klejem (PP, CPP) w różnych grubościach – min 30 mikron, maksymalnie 70 mikron - tego typu worki używane są do pakowania ubrań, gazet, zabawek i tysięcy innych wyjątkowych produktów,
- opakowań z zakładką denną u dołu z folii CPP – taki worek jest bardzo wytrzymały i po wypełnieniu produktem rozchodzi się u dołu (wykorzystywany do pakowania ryżu, ziaren, słodyczy itp.),
- opakowań strunowych z folii 50 mik – stała wymiarówka – Tutaj,
- opakowań z nadrukiem,
- opakowań perforowanych – używanych do pakowania np. ciepłego pieczywa.

Oferujemy także usługę składania i zgrzewania folii z materiału dostarczonego przez klienta – również nadrukowanej folii. Nasze opakowania są z wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych dostawców folii – każda dostawa folii posiada atest spożywczy.
Grubość folii oraz typ worka dopasowujemy pod produkt klienta – oferujemy fachową pomoc w zakresie opakowań. Jeżeli nie jesteśmy w stanie czegoś zrobić to i tak postaramy się pomóc. Współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami i na pewno doradzimy do kogo się zwrócić.

Jesteśmy w stanie wykonać opakowania od 3,5 cm szerokości do 60 cm szerokości oraz od 5 cm wysokości do 80 cm wysokości. Przyjmujemy zamówienia już od 500 szt na zwykłe opakowania lub z klapką z klejem oraz od 2.000 szt na opakowania z euro zawieszką. Dzięki tanim usługom kurierskim działamy na terenie całej Polski.

Współpraca z nami to same korzyści!

Gwarantujemy wysokiej jakości produkt, szybką realizację zamówień oraz dogodne ceny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
garwoliński, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Siedlce, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń