Mifol. Zakład produkcji opakowań foliowych

Produkcja opakowań, folia PE, folia PP, opakowania foliowe z nadrukiem, worki

Opakowania foliowe
ul. Wawrzyna 6, 05-250 Cegielnia mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Zakład
226783999
mifol@mifol.pl
Tomasz Milczarek
501345885
mifol.mt@wp.pl
Przemysław Milczarek
509404165
p.milczarek@mifol.pl
Adres korespondencyjny
Mifolul. Pomnikowa 505-260 Markie-mail mifol@mifol.pl
Może cię zainteresować
Mifol. Zakład produkcji opakowań foliowych

Informacje

O nas
MIFOL - opakowania dla twojej firmy.

Szanowni Państwo, jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku opakowań foliowych już od ponad 17 lat.

Nasza działalność skupiona jest głównie na opakowaniach z folii PP (polipropylenu, celofanu), PE (Polietylenu) oraz CPP (Cast'u) w różnych opcjach zamknięcia czy zawieszenia.

Dlaczego wybrać właśnie Nas?

To proste! Mifol to przede wszystkim indywidualne podejście do klienta!

Głównym założeniem naszej firmy jest dopasowanie i stworzenie idealnego opakowania pod produkt klienta, dlatego każde zamówienie, zapytanie traktujemy bardzo indywidualnie, a klienci zawsze opuszczają naszą firmę z uśmiechem na twarzy.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku opakowań nauczyło nas jak dobrać najlepszy typ woreczka pod dany produkt, jak dobrać odpowiednią grubość folii, dogodny typ zamknięcia (sprzyjający największej wydajności pakowania), odpowiednią grafikę, rodzaj zawieszki i rozmiar, zachowując przy tym najwyższą jakość opakowania i oczywiście uczciwą cenę.

Firmom oraz osobom prywatnym współpracującym z nami gwarantujemy fachowe doradztwo, ekspresową realizację zamówień, dogodne ceny oraz przede wszystkim solidne i ładne opakowania.

Bardzo zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, naszymi technicznymi możliwościami oraz zachęcam do sprawdzenia galerii naszych produktów na www.mifol.pl
Opis działalności
Firma Mifol to szybka realizacja zamówień, gwarancja wysokiej jakości opakowań foliowych, dogodne, uczciwe ceny oraz fachowe doradztwo w zakresie folii, maszyn oraz opakowań dostępnych na rynku. Producent worków foliowych, cost, producent worków. Produkcja opakowań, producent opakowań foliowych, produkcja worków foliowych, torebki foliowe, zgrzewanie folii, opakowania foliowe z nadrukiem, folia PP, folia PE.
Produkty i usługi
Mifol jest producentem:

- opakowań z euro zawieszką, dziurką, perłowym usztywnieniem o grubości 50 mik,
- opakowań zwykłych do zgrzania (PP, CPP, PE) oraz klapką z klejem (PP, CPP) w różnych grubościach – min 30 mikron, maksymalnie 70 mikron - tego typu worki używane są do pakowania ubrań, gazet, zabawek i tysięcy innych wyjątkowych produktów,
- opakowań z zakładką denną u dołu z folii CPP – taki worek jest bardzo wytrzymały i po wypełnieniu produktem rozchodzi się u dołu (wykorzystywany do pakowania ryżu, ziaren, słodyczy itp.),
- opakowań strunowych z folii 50 mik – stała wymiarówka – Tutaj,
- opakowań z nadrukiem,
- opakowań perforowanych – używanych do pakowania np. ciepłego pieczywa.

Firma oferuje także usługę składania i zgrzewania folii z materiału dostarczonego przez klienta – również nadrukowanej folii.

Opakowania są z wysokiej jakości materiałów od sprawdzonych dostawców folii – każda dostawa folii posiada atest spożywczy.

Grubość folii oraz typ worka dopasowywany jest pod produkt klienta – firma oferuje fachową pomoc w zakresie opakowań. Jeżeli nie jest w stanie czegoś zrobić to i tak postara się pomóc. Współpracuje z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami i na pewno pracownicy doradzą do kogo się zwrócić.

Mifol jest w stanie wykonać opakowania od 3,5 cm szerokości do 60 cm szerokości oraz od 5 cm wysokości do 80 cm wysokości.

Przyjmowane są zamówienia już od 500 szt na zwykłe opakowania lub z klapką z klejem oraz od 2.000 szt na opakowania z euro zawieszką.

Dzięki tanim usługom kurierskim działają na terenie całej Polski.

Współpraca z nimi to same korzyści!

Gwarantują wysokiej jakości produkty, szybką realizację zamówień oraz dogodne ceny.
Marki i specjalizacje
Firma Mifol jest bezpośrednim producentem:
* torebek z euro zawieszką, usztywnieniem oraz taśmą klejącą,
* torebek z zakładką denną,
* torebek perforowanych,
* torebek strunowych,
* torebek z nadrukiem.

Produkcja opakowań, producent opakowań foliowych, produkcja worków foliowych, torebki foliowe, zgrzewanie folii, opakowania foliowe z nadrukiem, folia PP, folia PE.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
garwoliński, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Siedlce, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń