P.H.U. PROBUD Robert Podsiadły

Profesjonalne studnie głębinowe – wykonawstwo oraz renowacja.

Studnie
ul. Turystyczna 6, 05-200 Duczki mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 776 34 38
Adres korespondencyjny
ul. Turystyczna 6, 05-200 Duczki mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma PROBUD Robert Podsiadły jest zlokalizowana w Duczkach, na terenie powiatu wołomińskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych usług studniarskich.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności naszej firmy jest budowania studni głębinowych oraz ich konserwacja i wszelkie prace z tym związane. Prowadzimy naszą działalność już od ponad dwudziestu lat. Poprzez zdobyte doświadczenie oraz zaufanie sporej grupy zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- odwierty i pozyskiwanie wody,
- wiercenie abisynek,
- montaż kręgów,
- wykonanie przyłączy.

Dodatkowo zajmujemy się również montażem oraz podłączaniem pomp. Wykonujemy wpięcie wody do hydroforni, a w przypadku gdy budynek dalej jest w trakcie budowy, wykonujemy przyłączenie techniczne zapewniające dostęp do wody. Budowane przez nas studnie głębinowe znajdują zastosowanie przy budynkach jednorodzinnych, plantacjachrolniczy czy gospodarstwach. Wykonujemy także studnie głębinowe pod odwierty do pomp ciepła.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje bogate doświadczenie zawodowe oraz obszerną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wykonywanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Z
kowalski zbigniew
solidna firma bardzo dobrze zna swoją pracę polecam