Stan-Kop Gołaszewski Spółka Jawna

Profesjonalne prace ziemne i roboty drogowe

Brukarstwo
05-254 Kołaków 43 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 363 025
Może cię zainteresować
Stan-Kop Gołaszewski Spółka Jawna

Informacje

Opis działalności
Firma Stan-Kop Gołaszewski od 1997 roku specjalizuje się w robotach budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w Kuligowie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Jednym z profilów działalności naszej firmy są fachowe roboty ziemne. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem o doskonałym stanie technicznym, a prace wykonywane są przez specjalistów w swojej dziedzinie. Zapewniamy w pełni bezpieczne, precyzyjne oraz ekologiczne roboty ziemne. Oferujemy kompleksowe przygotowanie terenu pod budowę, a także wykopy, nasypy, wykopy pod szamba czy wymianę gruntu. Zajmujemy się niwelacją i równaniem terenu oraz melioracją i odwodnieniem terenu, kopiemy fundamenty oraz przygotowujemy grunt pod sieci wodno-kanalizacyjne.

Prowadzimy wynajem maszyn budowlanych takich jak:
- samochody ciężarowe,
- koparki,
- ładowarki,
- wywrotki,
- koparkoładowarki,
- spycharki.

Uzupełnienie naszej bogatej oferty stanowią prace drogowe. Wykonujemy remonty ulic, układanie powierzchni, a także budowanie dróg. Kompleksowo zajmujemy się również rozbiórkami i pracami wyburzeniowymi, stawianiem fundamentów, transportem kruszywa oraz sprzedażą i montażem ekologicznych szamb szczelnych.

Wykonujemy prace brukarskie: od przygotowania terenu, korytowania i wykonania podbudowy przez założenie odpływów, układanie kostki brukowej, aż po zabezpieczenie i konserwację. Budujemy chodniki, parkingi, drogi, ścieżki rowerowe, place, aleje, a także podjazdy, progi zwalniające czy ogrody i tarasy.

Cieszymy się zaufaniem rzeszy zadowolonych klientów, co dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i możliwość dalszego rozwoju. Nasza praca została doceniona dzięki licznym certyfikatom i rekomendacjom. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń