Trab Jan Bartosiak

Lakiernia proszkowa szybko i tanio!

Malowanie i lakierowanie proszkowe
ul. Dworkowa 28 a, 05-230 Kobyłka mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 216 496
Maciej
504205084
Zbyszek
600253600
Adres korespondencyjny
ul. Dworkowa 28 a, 05-230 Kobyłka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Lakiernia Proszkowa TRAB . doświadczenie w dziedzinie Lakierowania Proszkowego jak i Przygotowania Powierzchni, którą dalej rozwijamy i wykorzystujemy aby perfekcyjnie dostosować się do warunków panujących na rynku. Nasze zalety to krótkie terminy wykonania usługi, wysoką jakość oraz konkurencyjna cena.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w lakierowaniu elementów m.in. aluminiowych, stalowych, ocynkowanych, odlewów jak i szklanych. W lakierni posiadamy piec o wymiarach 6m x 2m x 1,2m w której elementy poddawane są polimeryzacji lakieru w 180 stopni C. Cena wykonanych usług określona jest w zależności od rodzaju i ilości dostarczonego materiału jak i terminie oraz koloru z całej palety RAL która dostępna jest u nas od ręki.

Dysponujemy własnym transportem, przy większych ilościach lakierowanego materiału jest on bezpłatny. Świadczymy również usługi w zakresie produkcji wyrobów metalowych, obróbki blach, spawanie, oraz szeroki zakres prac zautomatyzowanych tokarek CNC firmy HASS, cięcie laserowe, wycinanie blach maszynami reworwerowymi, krawędziarki do 3 metrów. Oferujemy również usługi w zakresie piaskowania, cynkowania galwanicznego. Naszymi długo letnimi klientami są takie firmy jak Meblosport, Candellux, APS energia S.A., Saneko, Marriott.

Nasze zalety to krótkie terminy wykonania usługi, wysoką jakość oraz konkurencyjna cena. Dzięki temu liczba naszych klientów stale się powiększa, co skłania nas do udoskonalania umiejętności w zakresie Malowania Proszkowego, jak i zakupów najnowocześniejszych urządzeń do naszej lakierni.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wycenią usługę i doradzą w wyborze najodpowiedniejszej technologii.
Mamy szeroki wybór kolorów według palety RAL. Usługi wykonujemy w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Oferujemy Państwu również własny transport.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat prowadzonej działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.
Marki i specjalizacje
- Lakierowanie proszkowe
- Malowanie felg
- Farby proszkowe
- Lakiery proszkowe
- Cynkowanie galwaniczne
- Piaskowanie
- Fosforanowanie
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
legionowski, nowodworski, otwocki, pruszkowski, pułtuski, Warszawa, wołomiński, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń