Fal-Kon

Kserokopiarki, drukarki

Wyposażenie biur
ul. ks. Krasickiego 11, 05-230 Kobyłka mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 149 784
Adres korespondencyjny
ul. ks. Krasickiego 11, 05-230 Kobyłka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma FAL-KON jest autoryzowanym sprzedawcą i serwisem urządzeń Konica i Konica Minolta. W swojej ofercie poza urządzeniami nowymi posiadam w atrakcyjnych cenach kserokopiarki używane i poleasingowe.
Produkty i usługi
W swojej ofercie poza urządzeniami nowymi posiadam w atrakcyjnych cenach kserokopiarki używane i poleasingowe, które w pełni zaspokoją potrzeby klienta. Moim zadaniem jest służenie pomocą przy doborze i konfiguracji odpowiedniej maszyny w stosunku do potrzeb użytkownika, ewentualnej zamianie oraz dobranie odpowiedniej formy rozliczenia zakupu: przelew, raty, wynajem i dzierżawa. Prowadząc obsługę serwisową jednej marki zapewniam fachową i rzetelną pomoc techniczną.

Szeroka oferta produktów Konica Minolta pozwala dopasować się do możliwości i potrzeb klienta pod względem finansowym jak i technicznym - od prostego urządzenia A4 do wielofunkcyjnej kserokopiarki.

Obecne maszyny to już nie tylko tradycyjna kserokopiarka, lecz wielofunkcyjne urządzenie cyfrowe spełniające funkcje kopiowania, drukowania w sieci, skanowania i faksu. Niskie koszty eksploatacji, wysoka jakość oraz szerokie zastosowanie pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.
Szeroka oferta produktów Konica Minolta pozwala dopasować się do możliwości i potrzeb klienta pod względem finansowym jak i technicznym - od prostego urządzenia A4 do wielofunkcyjnej kserokopiarki kolorowej.
Marki i specjalizacje
Firma FAL - KON jest autoryzowanym sprzedawcą i serwisem urządzeń Konica i Konica Minolta.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń