"Instalkom" Piotr Burakowski

Profesjonalna budowa kominków grzewczych.

Kominki
ul. Załuskiego 44 n/1, 05-230 Kobyłka mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 841 680
Adres korespondencyjny
ul. Załuskiego 44 n/1, 05-230 Kobyłka mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Kominki pełnią funkcję grzewczą ale również tworzą wspaniały wystrój wnętrza nadając mu ciepły klimat i niepowtarzalny charakter.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą i montażem kominków. Sprzedajemy wkłady stalowo - szamotowe, żeliwne i z płaszczem wodnym. Wykonujemy obudowy kominkowe z piaskowca, trawertynu, granitu, marmuru. Do izolacji kominków wykorzystujemy płyty krzemianowo - wapienne i wełnę kominkową. Wykonujemy kominki nowoczesne, klasyczne, rustykalne. Zajmujemy się również rozprowadzeniem gorącego powietrza, zarówno grawitacyjnie jak i mechanicznie (DGP)

Instalkom to firma którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży kominkowej. Zajmujemy się profesjonalną budową kominków grzewczych. Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Wykonujemy kominki wg naszego projektu oraz wg projektów klienta. gwarantujemy fachowy montaż oraz doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem i rzeszą zadowolonych klientów.

Kominki są coraz częściej elementem wyposażenia mieszkań i domów. Pełnią one funkcję grzewczą ale również tworzą wspaniały wystrój wnętrza nadając mu ciepły klimat i niepowtarzalny charakter. Trzeba również dodać, że ogrzewanie kominkowe jest jednym z tańszych źródeł ciepła.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Marki i specjalizacje
Arysto, Dovre, Kratki, Laudel, Jnvicta, Uniflam, Hajduk, Spartherm, Byrski, Jotul, Tarnava, MCZ, Kobok, Lechma, Silca, Varmsen, Bertrams, DGP
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Węgrów, Wołomin, Mińsk Maz., Maków Maz., Warszawa, Wyszków, Otwock, Ostrów Mazowiecka, Legionowo, Pułtusk

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń