Clean World

Wywóz nieczystości stałych i płynnych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Leśniakowizna mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 787 80 08
Adres korespondencyjny
ul. Kasprzykiewicza 45, 05-200 Leśniakowizna mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Jeśli rzetelność, terminowość, umiarkowane ceny i szeroka oferta możliwości, to tylko z firmą Clean World. Jesteśmy firmą, która istnieje od 1991 roku i nieustannie stara się spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Zakres naszych usług obejmuje różnorodne prace, w tym wywóz nieczystości.
Produkty i usługi
Na wysoką jakość naszych usług w Clean World wpływ ma zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników, inwestowanie w sprzęt techniczny i utworzenie własnej sortowni odpadów. Prawie 30 lat doświadczenia w branży sprawia, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń związanych z usuwaniem nieczystości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Oferujemy nasze usługi zarówno osobom fizycznym, jak również instytucjom i podmiotom gospodarczym.Działamy m. in. na rzecz szkół, placówek medycznych, jednostek wojskowych i sklepów na terenie miast i gmin Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Zielonka, Ząbki, jak również i Warszawa.

Podstawą naszej działalności w Clean World jest wywóz nieczystości stałych i płynnych. W tym pierwszym przypadku używamy podstawianych przez nas i po zapełnieniu zabieranych kontenerów. Pojemniki jakimi dysponujemy mają pojemność od od 5 m3 do 34 m3. Z kolei wywóz płynnych nieczystości prowadzimy wozami asenizacyjnymi o pojemności 10-11,5 m3.

Poza wymienionymi usługami zajmujemy się też takimi usługami jak:
-wywóz gruzu
-realizacja rozbiórek obiektów budowlanych
-trzymanie zimowe parkingów
-utrzymanie zimowe dróg dojazdowych
-wywóz śniegu
-niwelacja terenu
-wykopy
-wynajem maszyn
-wynajem urządzeń budowlanych
-skup surowców wtórnych

Dysponujemy koparkami, koparkoładowarkami i ładowarkami teleskopowymi.

Nasi klienci mogą też skorzystać z usług transportowych i mechaniki pojazdowej oraz zakupić pojemniki na piasek i sól marki
TITAN EKO. Transportujemy materiały budowlane i materiały sypkie, np. tłuczeń, piasek i keramzyt.

Ważnym punktem w naszej ofercie jest również pielęgnacja zieleni.
Na życzenie klientów projektujemy ogrody i je zakłady. Nasze prace polegają na przygotowaniu ziemi pod zasiew, wyrównywaniu terenu i pielęgnacji już zasadzonych roślin.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć, a więcej znajdą Państwo na stronie internetowej Clean World. W sprawie naszej oferty prosimy o telefony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe